« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Zkouška dospělosti - část třetí

Netri posílá třetí část
Na sponě z případu Katii Lenossové byly dvoje otisky. Bohužel v databázi otisků nebyly nalezeny ani jedny.

Ráno bylo rodičům Katii oznámeno co se stalo. Ta nepřijemná povinost padla na Jima se Sárou.

Katiina matka Laura Lenossová to přijala velice negativně. V jednu chvíli si dokonce Sára s Jimem mysleli, že bude čtyřicetiletá žena potřebovat injekci na uklidnění. Ztratila jedinou osobu kterou ve svém životě ještě měla.

"Manžela jsem pohřbila před sedmi lety. Ted' budu muset zařizovat pohřeb svý holčičce. " řekla Laura když se na chvíli uklidnila. Hned poté ovšem propukla v pláč. "Byla jediná kdo mi ještě zbyl. Držela mě tady na tom světě. Ted' už nic nemá cenu." hysterčila.

"Je mi opravdu líto co se stalo, ale potřebovala bych vědět zda měla nějaké nepřátele. Abychom našli jejího vraha" uklidňovala ženu Sára.

"Katy neměla nepřátele. Stejně jako neměla přátelé. Nepamatuji si, že bych jí někdy viděla s nějakou kamarádkou. Měla jenom mě." i přes smutek který Laura prožívala dokázala rozumně myslet. "Řikala jste, že byla nalezená na školním hřišti? To ji určitě zabili její spolužáci. Vždycky řikala že jí šikanují. Jenže když jsem s tim šla za ředitelem, tak mi řekl, že má Katy moc bujnou fantazii." informovala je Laura a poté nadyktovala nějaká jména největších "nepřátelů" její dcery.

"Chudák ženská. Měl by u ní někdo být, aby se nepokusila o sebevraždu." poznamenal Jim vycházejíc z Laurina bytu. Ihned proto povolal nějakého uniformovaného policistu a poslal ho k ženě do domu.

"Nicku, musíme na tu střední vyslechnout ředitele." volala Sára Nickovi, který seděl v laboratoři a snažil se na něco přijít. Před tím než mu jeho kolegyně zavolala byl na patologii, kde mu doktor Robbins řekl něco co nečekal. Nejprve si myslel, že mladičkou Katiu zabil jen jeden člověk, ale její zranění ukazují něco jiného. Kolem rukou měla odřeniny od pevného stisku provazu. Ret měla roztržený od nějaké pěsti, stejně jako další šestice zranění. Dívka byla také pořezána a to dvěma různými zbraněmi. Chodidla měla opálená, jakoby chodila po rozžhaveném uhlí. Vaginální zranění prozrazovaly, že byla znásilněna, avšak v laboratoři odhalili minimálně čtvero DNA. Někdo se na té chudince vyřádil a její smrt nebyla rozhodně bezbolestná.

Nick to vše převyprávěl Sáře.

"Smrt pro ni byla vysvobozením" hlesla po telefonu Sára. Tento případ byl opravdu krutý, už kvůli tomu, že hlavními podezřelími byli dívčiny spolužáci.

Druhá část týmu se sešla přesně v půl osmé v laboratoři.

"Ted' pojedu za Melindou. Kdo chce jet se mnou?" zeptala se Cath svých kolegů. Nikdo se k výslechu mladé dívky nehrnul.

"Já klidně pojedu." ozvala se Lilly, která doposud stála trochu stranou. Cath si ji zvědavé přeměřila pohledem a jakmile usoudila, že to bude ta nejlepší varianta, souhlasila.

"Já zatim projdu všechny sexuální devianty v okolí kde se to stalo" řekl Warrick, drobek překvapený nad tím, že ho nevezme Cath s sebou.

Greg se zase přihlásil k tomu, že projde všechny co Melindu znali.

"Kde si pracovala než si přišla k nám?" zeptala se Cath na otázku, která všechny trápila. Obě ženy seděly v autě a jely do nemocnice, kde Melinda ležela.

"Na oddělení vražd ve Philadelphii." odpověděla ji Lilly a zahleděla se okénkem ven. Catherine ihned poznala, že její nová kolegyně neměla št'astnou minulost a mluvit o tom rozhodně nechce.

"Proč si odtamtud odešla?" pokračovala však v mini výslechu, protože dostala ode všech za úkol o té záhadné krásce něco zjistit. Původcem tohoto úkolu byl samozřejmě Greg, kterému nedalo, že mu Lilly nedala (jo hnusnej vtip:D)

"Pracovala jsem tam dost dlouho na to aby mě pořád ty stejný situace a stejný tváře kolegů bavily. Potřebovala jsem změnu prostředí." odpověděla Lilly celkem věrohodně. Cath však pořád měla jisté podezření, že k ní není její nová kolegyně upřímná.

"Jo, a ještě se tě mam zeptat zda máš přítele" zeptala se na zatím poslední otázku Catherine, protože už zastavovala před nemocnicí kam měly obě dámy zamířeno.

"Řekni Gregovi, že nemam a ani žádného nehledám." ukončila rozhovor Lilly a rozhlédla se kolem sebe jakoby byla ruchem velkoměsta překvapena. Přeci jenom bylo vidět, že je slečna Rushová v Las Vegas poprvé.


31.12.2007 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se