« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Rašomáma

Policisté vyšetřují velmi kuriózní případ. Známá kontroverzní právnička, žena, která proslula obhajobou známých mafiánských es, byla zavražděna na svatbě svého syna. Pro policisty se tento případ stává špatným snem. Vyšetřovateli Nickovi totiž kdosi ukradne auto se všemi důkazy nalezenými na místě činu. Tým pod vedením Grissoma však stejně dokáže dopadnout pachatele, i když vše ze začátku vypadá jako vražda ve stylu mafiánů.

17.01.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

24 komentářů:
 • 18.04. 10:17, Lily

  tohleto bylo úplně neuvěřitelně suprový! s mým trochu přitroublým bráchou jsme se tomu smáli od začátku až do konce. možná proto mi uteklo pár maličkostí, ale stejně to bylo skvělý. měla jsem z toho skvělou náladu ještě celej víkend!

 • 19.01. 16:39, Jana

  Jsem ostuda, že komentuju tak pozdě. Všechno už jako obvykle bylo řečeno přede mnou. Smála jsem se celou dobu, byly to bomba hlášky. Chudák David, tolik hlasů a žádnej jeho. Líbilo se mi, jak každej z nich viděl naprosto jiný detaily. Prostě super jako vždy, ale tentokrát o chloupek suprovější.

 • 19.01. 16:26, yves

  Skvělý bylo, jak Greg šáhnul na tu vycpávku a nebo taky jak už sem slyšela jak chodili po tim obloukem a Gil tam uviděl brouka, Sára přemejšlela proč sou kytky umělý atd...

 • 19.01. 10:41, ivča

  Opravdu skvělý díl, to procházení pod tím obloukem bylo dokonalý, i celá atmosféra. Jenom mě taky trochu zarazilo to s tou Nickovou bundou a jestli měla ta družička šaty od krve (nezaschlé), tak to přece muselo být vidět i když byly černé, ne? A taky že to udělaly aby to vypadalo na ty mafiány, to mi přišlo na ty družičky moc složité a nereálné. Ale jinak se mi to opravdu moc líbilo! :)

 • 18.01. 22:25, Kačenka

  A to není jediná chyba dílu. Třeba Nickova bunda. Jak to, že si nevšiml, že má na vnitřní straně bundy ještě nezaschlou krev, která by ho určitě studila, když mu družička bundu vrátila. Všiml si toho, až když jí sundal v šatně. Jestliže nebyla zaschlá, jako že nebyla, když mu udělala takový fleky, tak si toho měl všimnout, ale nevšiml. A zpocený být taky nemohl, to by se jeho DNA smíchala s krví oběti...a podle výsledků DNA tam byla jen krev oběti, Nickova ne. No jsem rejpal

 • 18.01. 21:34, Radar

  Všimli jste si jedný chyby? když každej vyprávěl svou verzi,všichni šli ve stejnou chvíli tím samým místem a nikdo neviděl toho druhýho? Mimochodem ,všimli jste si jak svět viděl Greg? Doufám že takhle nevidí furt,jinak jen tak ňákej případ nevyřeší:-)

 • 18.01. 21:02, Kačenka

  Markot: Byla to Beruška, myslim. Slunéčko sedmitečné

 • 18.01. 19:49, Markot

  všechno už bylo řečeno:) tak jen napíšu, že jsem se taky tlemila od začátku dokonce...a s tim obloukem - nejvíc se mi líbil Gil, jak tam viděl toho čmeláka nebo co to bylo:D a pojmenoval to latinsky myslim:P konečně další super díl:)

 • 18.01. 19:11, Netri

  Jeden z nejdokonalejších dílů. Dokonalý hlášky i situace. Fakt úplně boží. Smála jsem se od začátku (Sára: Proč pořád jíme tady? Greg: maj tady nepřetržitej provoz. Sára: Všude ve Vegas maj nepřetržitej provoz...) Až do konce...(To jak tam přišla ta inspekce a Griss nebo kdo jim řekl, že už stihli auto najít a i vyřešit případ:)) Opravdu boží...

 • 18.01. 18:13, Barča

  opravdu úžasný díl,ty hlášky neměly chybu-nejlepší bylo,jak Grissom řekl:To bude v pohodě,hlavně se tvařte zkroušeně...

 • 18.01. 15:32, Ivet

  Tak tohle by naprosto úžasnej díl kdybych měla vyjmenovat všechny skvělý scény tak by to bylo na dlouho.. Začalo to jak chudákovi Nickymu ukradli auto a oni jen koukali:-)a pak jak na ně měl šerif tu přednášku a Gil to zakončil tak že vypadaly ještě líp vážně.. Bylo super sledovat jak uvažují jednotlivý postavy nad tou samou věcí a jak to ostatní komentují:-)prostě bomba. A ty družičky byly vážně slípky Brass jen hleděl. Asi se půjdu mrknout na youtube na nějaký videa z toho dílu ještě nemám dost:)

 • 18.01. 15:29, L(Lucka)

  tak tohle byl sqelej díl, absolutně nic nemělo chybu, ten oblouk s růžema - nádherně vymyšlený, každej měl dokonalej text, ta snídaně taky neměla chybu a pak jenom, Nicky, kde máš káru? to byly prostě dokonlý hlášky, tenhle díl patří mezi ty nejlepší. ten konec byl taky dobrej - Kdo chce jít první? To je jedno, stejně všichni odpovíme stejně. fakt sqelý :×)))

 • 18.01. 11:38, Cinka

  Kačenko, v tu chvíli jsem chtěla být místo Wendy. :-)) Hned bych ho z toho trička vystříhala. ;-) Nicky (George) si svou postavu docela udržuje, ale co jsem viděla pár fotek Garyho (Warricka)... No, trocha pohybu by ho nezabila. :-)

 • 18.01. 11:22, Kačenka

  Taky jste slintali nad Nickovým "vrškem" těla??? Na to, kolik mu už je si drží dost dobrou figuru, ne?

 • 18.01. 11:10, derrry

  Jojo, Sam Mendes je režisér americké krásy. Hudba je ze stejného filmu, ale jejím autorem je Thomas Newman, konkrétní písničku Any other name najdeš na Sountracku AK.

 • 18.01. 09:44, lucinka

  úžasný diel so super hláškami:)))

 • 17.01. 22:33, Petra

  no to byl nářez... svým hurónským řevem jsem přilákala i mámu, která se tlemila se mnou:-))) Taková porce hlodů tu už dlouho nebyla... Taky vám to přišlo trochu jako tarantinovský styl? Hlavně když procházeli tou zahradou a každej to říkal ze svýho pohledu, nejvíc to asi bylo vidět u těch družiček, jak balily Grega, přesně tam byly vidět utlumený barvy a jasně červená rtěnka... A jak se Wendy (myslím, že to byla Wendy) bavila, když vystříhávala Nicka z trička - i když ruku na srdce, kdo by se nebavil, že? Nebudu to moc roztahovat, prostě další super díl.

 • 17.01. 22:17, Cinka

  To byl boží dílek. Myslela jsem, že umřu smíchy. :-)) Jak se Nickovi vrátilo auto s parádním lakem. :-)) Nebo Greg se štětcem. A když mluvil o čtyřech zázracích. :-)) Nick se pořád navážel do Sáry ohledně svatby a ta ho pak dostala, když věděla o družičkách. I Gil na ní docela koukal. Nebo ten svěděk, jak balil Sáru. :-)) A když všichni procházeli pod tím obloukem z růží a každej si všímal něčeho jiného. :-)) Parádní bylo, jak si ty družičky samy vzali vzorek DNA. A Greg jen koukal a musel je krotit. :-)) Nebo když Gil mluvil se šerifem. :-D Já z toho ještě hodně dlouho nebudu. Musela bych vypsat všechny scénky, kdybych chtěla říct, co všechno mě dostalo. Byl to prostě bombastickej díl a já jsem mrtvá smíchy. :-))

 • 17.01. 22:14, evicka

  nevíte kdo režíroval dnešní díl? byl to režisér americké krásy Sam Mendes? uplne jeho styl a hudba taky.

 • 17.01. 22:12, 79miska

  super díl, miluju tu scénu, jak procházeli pod tím obloukem z růží, bylo to skvěle natočené. A nejvíc mě dostala scéna s Grissomem a Hodgesem ..."zavři dveře, ale z venku"

 • 17.01. 22:08, tereza

  Luxusní díl, jsem se skoro pořád tlemila, chudák Nicky to auto mu nezávidím, i když nový lak nevypadal špatně...nezapopmenu ten jeho výraz, když zjistil, že má auto v čoudu :D Po dlouhý době pěknej díl

 • 17.01. 21:50, Anysssek

  opravdu úžasnej dílek...........z těch hlášek nemůžu: "Nabodnutá a omlácená"

 • 17.01. 21:49, tichajda

  Pane Bože, já jsem idiot, co je zkončit? :)) Já mám dost. No nic.

 • 17.01. 21:47, tichajda

  Páni, to je skvělý díl, vážně úžasný, perfektní hlášky, dobré zpracování...prostě super!! Už aby zkončila reklama...


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se