« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Noc splněných přání


Policisté jsou přivoláni k mrtvole mladého muže. Jak se zdá, muž si v L. V. užíval s vědomím svého šéfa. Dostal totiž odměnou dovolenou a firemní kartu. Nikdo proto nechápe, co se mohlo stát. Nejdřív se policisté vydají po stopě atraktivní blondýny, která mladíkovi pomáhala utrácet šéfovy peníze. Poté zjistí, že nic toho večera nebylo náhodou. Šéf se postaral, aby jedna z firem zabývajících se plněním tajných snů (scénář večera na objednávku) mladíkovi splnila co chtěl. Co se však vymklo kontrole, byla vražda. Mladík totiž napadl kvůli blondýně velmi bohatého muže a jeho ochranka ho zmlátila. Bohužel to přehnala a muž zemřel.

24.01.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

24 komentářů:
 • 31.01. 21:59, Sanquis

  Ješmane, ta Nova je fakt upe blbá... NY se mi teda vůbec nelíbí...Nejdřív nám zruší dopolední kriminálku a ve výsledku i tu večerní... Ještě mi nevadí Miami, ale teda NY se mi nelíbí :( Nejlepší je jednoznačně Las Vegas a oni nám jí takhle zruší!!

 • 31.01. 11:33, Cinka

  Jo, Nova nás nechá dlouho čekat. Podle všeho by místo Vegas měla vysílat NY. A i kdyby dali jen jednu řadu, tak ta má určitě nějakých 22 dílů. Tolik týdnů bez Las Vegas... umřu. Nova má smůlu, kašlu na ní a budu se na ní dívat zase až bude vysílat naši Kriminálku Las Vegas.

 • 30.01. 22:28, Petra

  Marla: doufej, já se obávám, že nechá. Jejich mínus...

 • 30.01. 22:25, Marla

  Dík za typ,zkoukla jsem Fannysmacking a opravdu jsem jen němě zírala.Tak doufám,že nás Nova nenechá dlouho čekat.

 • 30.01. 19:29, Sanquis

  Ivet: Já si taky myslím... Asi možná to mimčo, pak říká, že se chce věnovat tomu prknu (někdy bych si to chtěla moooc vyzkoušet....), pak údajně tvrdí, že se chce věnovat svému divadlu (esli to je pravda nevím)... Jako já osobně jí přeju do života hodně štěstí.. A to mimčo bych jí taky přála, má nejvyšší čas... Jo a taky se chce věnovat té její organizaci (PETA)... tak nevím...

 • 28.01. 19:50, Ivet

  Anja:údajně se chtěla věnovat sobě. Já si pod tím představuju že asi chce mít miminko, už je jí totiž 39 a zatím pořád nic:-)A taky se chce prý věnovat své další vášni – prknu.. Se ani nedivím, kdyby tady byly příhodný podmínky tak bych si to taky hned zkusila:-)

 • 28.01. 08:27, ellannor

  Pěkný díl,ale ty pohledy mezi Gilem a Sarou byly stejně nejlepší.

 • 27.01. 21:55, Anja

  A nevíte někdo jakej měla Jorja důvod, proč chtěla odejít?

 • 27.01. 11:43, Míšaaa

  Týýýýýýýýýýjo!!! Sára a Gilík, pořád ty jejich pohledy, toho si musel všimnout každej. Jen škoda, že Sára odejde, sice to neni moje nej postava, nejradši mám Cath, ale bez ní to nebude ono.

 • 26.01. 18:02, Sanquis

  jojo, dílek bomba!! Hlášky taky supér, všechno už jmenované... Na Fannysmackin se taky hrozně těším, koukala jsem na to video, tuším že to je akorát týden, a jako myslela jsem, že poletím ze židle... Chudáček Greg... Už to nebude ten starej dobrej Greg... Je to tak, poslední díl s Jorjou Fox se bude jmenuje Sbohem a hodně štěstí, Sára tam tuším nechá dopis pro Gila... A Jorja udajně většinu tohoto dílu dělala scénář a hlavně sama vymýšlela text v tom dopise... Na to se hodně netěším, Saru a Warricka mám totiž nejradši... A pěkně mě štve Nova, takhle nám to zrušit, to je šílený!!

 • 25.01. 22:00, Ivet

  Marla:fannysmackin bude někdy na začátku 7. řady, tuším 4. díl. Jinak souhlasím se všema, dílek byl dobrej líbilo se mi jak to mezi Gilem a Sarou jiskřilo ale je fakt že na rashomamu bude mít navrch možná až living doll…Z fannysmackin se mi nejvíc líbí začátek, jak tam Sara přiběhne za zmláceným Gregem a on ji pozná podle její vůně:-)ale jinak je ten díl docela brutální. Nechápu jak mu to mohli udělat ale aspoň to přežil. Chudák Gregi bez jeho hlášek už to taky nebude ono. A už bude tuším i ten díl kdy nám postřelí Brasse, sice ho nemám ráda tak jako Grega ale jak tam leží v té posteli tak mi ho je líto. Je vtipném takovej pohodář skvěle se doplňuje s Gilem. Ale to sem se nějak moc rozepsala holt mám absťák:-)ale bez krimči to asi nevydržím…Blbá nova jsou to samí hlupáci….

 • 25.01. 21:50, Petra

  Marlo, Fannysmackin se čtvrtá epizoda sedmé série a jak už jsi tu asi zjistila, Grega ztluče pouliční gang tak, že se z toho bude vzpamatovávat celej zbytek řady a chudák bude dost uzavřenej do sebe a taky s tím má hodně problémů okolo. Pro lepší informaci doporučuju navštívit Youtube.com, zadat do vyhledávače Fannysmackin a pak jen němě zírat, a to doslova. Mezi náma, ačkoli mě televizní násilí moc nebere, tohle byl fakt nářez. Měla jsem dost velký potíže Grega poznat, jak byl zmalovanej...

 • 25.01. 21:20, Marla

  Prosímvás,z jaké řady je ten díl Fannysmackin,já to tady čtu a koukám jak blázen!Kde se dá stáhnout?Jo a četla jsem,že poslední epizoda s Jorjou Fox se jmenuje Sbohem a hodně štěstí.

 • 25.01. 19:35, Anysssek

  Scénáristů vzdáme hold. Už by se měli domluvit, sice se jim nedivim, že stávkujou, ale přece 10 týdnů je dlouhá doba...............ale víc než stávka scénáristů v US mě štve TV NOVA s tim, že nechtěj hned dávat 7.řadu, teď je to hrozný, když je krimiška jenom 1 x týdně, pak to bude k nevydržení, strašně moc se na Fannysmackin těšim, pak ale taky na konec 7. na Living Doll..........dam se v době krize, bez krimošky, do stahování, i když proč nezačít hned:o) zakřiknutej Greg se opravdu špatně představuje, ale bohužel takovej bude,ale fakt, kdo by se divil.........

 • 25.01. 17:27, Petra

  Cinko, díky za vysvětlení... já z Fannysmackin viděla tak těch 5 minut, ovšem málem mě to shodilo ze židle. Ani se nedivím, že to s ním zamává, kdo by po takovým zážitku zůstal stejnej, že? Chudák má štěstí, že to vůbec přežil. Ale to už se moc rozepisuju, své další dojmy sdělím, až uvidím Fannysmackin v celku, a vůbec nevím, jestli se na to mám těšit. Měli bychom všichni vzdát hold scénáristům za načasování i za to, že píšou tak skvělý zápletky. Toť můj názor.

 • 25.01. 17:13, El

  Díl byl povedenej, akorát začínám mít nedostatek Warricka =o) a jak tak koukám budeme mít všichni za chvíli nedostatek kriminálky...=o(.Gregovo hlášky jsou bezkonkurenční....Cinko, radši ani neříkej že bude Greg zakřiknutej, neumim si to ani představit.....

 • 25.01. 16:22, Cinka

  Petro, Janinka to myslí tak, že teď je Greg pohodář. Je sebevědomej, dělá vtípky, žertuje... O to větší bude pro všechny rána, když ho ve Fannysmackin zmlátí. A hlavně potom bude zakřiknutej. Opak Grega, než jakého ho známe teď. To načasování se scénáristům povedlo dokonale.

 • 25.01. 14:47, Petra

  Jana: jak dobře načasováno? Fannysmackin jsem neviděla, tudíž mám rozsáhlý neznalosti, mohla bys mi (případně nám všem) objasnit, prosííím?

 • 25.01. 13:46, Jana

  Pěkný díl. Pohledy Gila a Sáry se skutečně nedali přehlídnout. A Gregovi šílený hlášky....před Fannysmackin velice dobře načasováno.

 • 25.01. 10:44, Netri

  Tenhle dílek byl skvělej jenom kvůli hláškám a těch super pohledů mezi Sárou a Gilem. Ten začátek mě téměř vůbec nezaujal, až ten konec byl zajímavej. A příběh mě nakonec taky dostal. Místo super štastnýho dne plného snů měl ten zavražděnej smrt. Chudák... Ale stejně jsem se na tomhle dílu soustředila víc na GSR než na případ :DDD Stejně to ale na Rašomámo nemělo. Na tom se asi shodneme všichni...stejně jako, že to bude hrozný, až nebudou dávat krimču v telce....

 • 25.01. 07:33, Cinka

  Zase bezva dílek, ale jak už bylo několikát řečeno, Rašomáma byla lepší. Hlášky ovšem byli opět parádní. Už i Al nám začíná dobře perlit. :-)) No a Greg a jeho oslava narozenin... no comment. :-D Ještě že ho už nebere latex. ;-) Nebo když se bavil se Sárou o autech. "Mám lhát?" Archieho mi bylo líto. Tři dny strávit u záznamů z kamer, chudák. "Dřevění mi zadek." :-)) Gil a Sára - čekala jsem, kdy od nich něco chytí. Bohužel už jen pár dílků a bude konec. :-(( Umřu.

 • 24.01. 23:25, Anysssek

  Souhlasim s názorem, že Rašomáma je lepší, ale tenhle dílek taky patří k těm lepším.....těch pohledů mezi Sárou a Gilem sem si taky všimla, na konci to bylo pořádně vidět, ještě že od nich nich nechytilo.........některý hlášky byly i dost drsný, třeba právě Robbins, ten pohled jakej na něj potom vrhla Cath - byl dost hustej:o))) už se nám to blíží ke konci.............bééééééé já budu brečet:o(

 • 24.01. 22:48, Petra

  taky jste si všimli těch zamilovanejch pohledů mezi Gilem a Sarou? To bylo jiskření jak za magnetický bouře... Lituju Archieho, probírat se 400 hodinama záznamu... přeju příjemnou zábavu. Všichni nám pěkně perlili, nejvíc as dr. Robbins, prej: "Proč tohle nebylo, když jsem byl mladej," nebo tak něco... :-)) Rašomáma byla lepší, ale tenhle díl byl taky dobrej:-)

 • 24.01. 22:00, Susan Sidle

  Tak tenhle díl mě dostal .... musím uznat že byl skvělej, ale na Rašomámu neměl, to si přiznejme .... nejlepší byl Greg a jeho oslava narozek (prý: Cath ... a latex Greg: ne, ten byl vloni :D u toho jsme fakt nemohla ...) a pak ten konec Sara Gil to byla taky paráda ..... no ale stejně byla rašomáma lepší :)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se