« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Prásk prásk

Tak lidičky, dneska si zase připravte horu kapesníků a taky sedativ. Bude to drsný
Policisté řeší případ, kdy pachatel střílel v kasinu, po střelbě vzal rukojmí, se kterou se zabarikádoval v hotelovém pokoji. Brass, který už měl před několika hodinami s mužem co do činění, se vydává s ním vyjednávat. Pachatele zná, protože před několika hodinami začal vyšetřovat vraždu jeho ženy a kolegů. Muž se do teď vydával za oběť svého bratra, recidivisty. Ten se údajně vrátil z vězení a chce svého bratra uchránit před nepřáteli. Jenže přímo při vyjednávání v hotelovém pokoji dostane Brass informaci, že mužův bratr je už dva měsíce mrtvý. Přejelo ho auto. Brass pochopí, že pachatel vše na policii hraje a že všechny oběti jsou jeho dílem. Brass se ho pokusí zneškodnit, ale je při tom těžce zraněn.

31.01.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

23 komentářů:
 • 03.02. 12:32, CatherineAdams

  1,Nova mě štve, páč místo aby dávala takový protlaky jako je ulice, ordinace, prison break (doufám že sem se nikoho moc nedotkla), tak by se měli zamyslet čemu vděčí za velkou sledovanost... a utnout to bezdůvodně po šestý řadě??? 2,Nickův telefonát prostitutce neměl chybu... 3,Gil se nám začíná ve zralém věku konečně projevovat... 4,Jakto že to tak rycchle uteklo? By mohli zas začít od první řady s takovou... 5,A TOHLE JE NEJVÍC DŮLEŽITÝ!!! Sice tu závěrečnou scénu znám z youtube celou zpaměti i pozpátku, ale stejně sem byla napjatá jak kšanda na našem tlustým sousedovi... a když řekl "Jim" tak sem byla uplně vedle... a to prosím vím jak to dopadne... parchant jeden takle mi střílet do nejoblíbenější postavy!!! A ještě je tu velké nebezpečí, že příští díl prošvihnu... ach jo ach jo!!! Chudáček Jimmy... no ale ani mě nenapadlo, že by to nepřežil, co by tam bez jeho hlášek jako dělali? A vůbec, dyť se tam každých deset minut ozve :"zavolám Brassovi", tak co by si tam bez něj počali???:D 6,Byl to dost dobrej díl... se vším všudy...

 • 02.02. 15:47, Susan Sidle

  Goldie: jj, Jim to přežije a na Novu jsem pěkně naštvaná :(((

 • 02.02. 14:26, Kačenka

  Goldie: jasně že jo, bez Jima by to nešlo

 • 02.02. 14:18, Goldie

  Takže na Novu jsem naštvaná a už si z ní nic nepustim, dokud nezačnou dávat sedmou řadu Las Vegas!!! A jinak - přežije to Jim??? Doufam, že jo...Odpovězte prosím někdo. Díky.

 • 02.02. 00:02, Anysssek

  Taky je Vám tak do breku, že hned neuvidíte Fannysmackin, Living Doll a další sqělý dílečky 7.série.....já sem na tu novu tak naštvaná, tohle udělali schválně, způsobí si samy nížší sledovanost páš já se přidam k bojkotujícím a abych novu zapla musí dávat fakt něco hoooodně extra. Já se na příští tejden těšim i netěšim....těšim páč se, jak už bylo řečeno, dají Gilík a Sára dohromady, ale že to Gilovi trvalo než se rozhoupal:o))).....a netěšim, protože mě čeká bůhví kolik tejdnů vegasáckej absťák:´-( p.s. až žije net a stahování:o)

 • 01.02. 22:12, Petra

  Cinko, já chci taky, a jak. I když, po tom, co jsem z Fannysmackin viděla, vlastně ani nevím, jestli ho chudáka chci zase vidět takhle zdeptanýho. Ale vlastně... chci, a moc! A nejen Fannysmackin, ale všechno!!! ještě že už mi funguje net a můžu aspoň trochu stahovat... A Novu omezuju na minimum.

 • 01.02. 22:07, Petra

  Netri: Al se ptal Gila, jestli někdy vážně uvažoval o svatbě a Gil mu řekl, že ve druhém ročníku požádal svou přítelkyni o ruku. Použil k tomu babičky prsten, ale jeho maminka se o tom dozvěděla a prsten zabavila. Takže měl Gil smůlu. Až mi ho bylo docela líto;-)) A mimochodem, pokračování už píšu, tak koukej spát jako obvykle, nebo si mě nepřej:-))

 • 01.02. 22:04, Cinka

  Nova mě pěkně naštvala a jen tak se na ní nebudu dívat. To už by musela jó něco dávat, abych jí zapla. Jinak na ní kašlu Ci sedmou řadu. A jak říká Gil: Chci to a hned. :-)) Nechci NY, to není ono. I Billy to řekl, že Las Vegas je lepší než Miami a NY. Já s ním plně souhlasím. Tak moc jsem chtěla vidět Fannysmackin a Nova udělá tohle. Pěkně si to u mě rozházela.

 • 01.02. 21:54, Netri

  Sakra, sakra, sakra...půlku tohohle dílu jsem neviděla. Já četla sedmou knihu Harryho Pottera a úplně jsem zapomněla kdy začíná kriminálka dávat. Přišla jsem tedy až o reklamě a ten díl jsem si nijak neužila...Jim byl fakt dobrej...ještě štěstí že přežije...ale já asi nepřežiju...bez kriminálky... P.S. Řekněte mi někdo co řikal Gil Alovi. Já tedka četla jeden z komentářů a vůbec nevim o co go...

 • 01.02. 21:17, Ivet

  Všichni máte pravdu, bez kriminálky to bude k nevydržení. Jim je pro mě vážně hrdina, bylo vidět že mu mnohem víc záleží na zdraví té holky než na svým. Ještě že to přežije, jeho ironickej humor by mi tam chyběl. Blbá nova nám teď stopne vysílání, ale doufám že do léta nasadí novou řadu nebo uvidí. Příští týden to bude vážně bomba, ale zároveň se i netěším, když je to na kdovíjak dlouho konec. Ale Gil a Sara se nám dají dohromady to bude něco:)Ach jo úplně cítím že ta 7. řada asi bude nej ze všech zatím, ale k čemu mi to teď je.. Musíme doufat a taky se moc nepřibližovat v Praze k Barrandovu, jinak by to pro ty blbý nováky špatně dopadlo:)

 • 01.02. 18:28, El

  Dost mě pobavil Nickovo telefonát tý prostitutce, taková barbínka =o). Taky jsem si konečně užila Warricka =o)), ale závěr byl dost drsnej....Akorát mě štve že si budu muset vymýšlet jinej program na čtvrteční věčery =o(, jen aby ta pauza netrvala moc dlouho!

 • 01.02. 17:17, Petra

  Marlo, to je tak moc dojemný, že nad tím moje melancholické srdce pláče už teď. Doufám, že brzo přestanou dávat Miami a šoupnou nám sedmou řadu. Jenže - pak zase budeme čekat na osmou řadu, takže si stejně moc nepomůžeme. Mohli bychom si "užít" zmučenýho a vystresovanýho Grega, naštvanýho Nicka, zamilovanýho Gila, rozhádanýho Warricka, starostlivou Cath a zamilovanou unesenou Sáru spolu s vyléčeným Jimem a Sofií, pro kterou mě nenapadá žádnej vhodnej přívlastek, ale tím stejně na dohlednou dobu končíme. Je to fakt smutný, ale je to tak. Doufejme, že na Nově dostanou rychle rozum a tu sednou sérii odvysílají a pak by třeba mohli zase začít odznova a pustit i osmičku. A taky záleží na scénáristech, aby se nám rychle dohodli a šupem natočili další řadu.

 • 01.02. 17:05, Jana

  Jo Nickův telefonát byl skvělej. Chudák Jim. Na příští díl se těšim, ale zároveň je mi líto, že je poslední (minimálně na nějakou dobu). Doufám, že to do sedmý řady rychle uteče...

 • 01.02. 13:53, Marla

  Ano,ano,bylo to dojemné,ale ještě dojemnější bude,že teď nebudeme mít na co koukat,než se Nova uráčí dávat další díly!Doufám,že to aspoň mají v plánu.

 • 01.02. 13:45, Míla

  tak teda lidi, měla jsem včera kliku, vraceli jsme se včera z Mnichova, tak jsem si myslela, že o tento díl přijdu, ale sotva jsme dorazili domů, zapla jsem telku a zrovna to začínalo!!! Jestli jsem přišla o prvních 30 sekund, tak to bylo asi vše, o co jsem přišla. Jinak skvělý díl, líbil se mi Gil, jak určoval ty krevní skupiny!!!

 • 01.02. 10:23, Yves

  Mě se líbilo jak Nick volal tej prostitutce a povídal že má něco z Toma Cruise. Sem se tomu smála asi eště 5 minut. Jinak Jima je mi líto ale taky naštěstí vim jak to dopadne A příští díl? Skvělý ale CSI: končí (Nova mě štve) :( Jinak dobrej díl :)

 • 01.02. 09:04, melonka

  heh..tak včerejsí díl byl jedným slovem bomba, chudák Jim...ale ještě , že vím jak to dopadne týden čekat tak to bych asi nevydržela....já se tak těším ,ale i zároveň netěším na ten příští díl...

 • 01.02. 00:09, tereza

  Super díl, chudák Jim, ale na druhou stranu je fakt odvážnej, já bych do toho bytu bez bouchačky asi nevlezla. Ještě štěstí, že vím jak to dopadne, protože čekat celý týden to bych asi nevydržela. Jen je obrovská škoda, že příští díl bude už poslední :( Tak snad se brzy dočkáme nových dílů

 • 31.01. 22:26, Anysssek

  Téééda, paráda.........ale s těma pokračováníma mě štvou, ještě že vim, že Jimík přežije, jinak bych asi zcvokla, páč týden je hrozně dlouhá doba. Tyhle díly na pokračování mají špatný dopad na moje nervy:o). Taky mě Gilík překvapil, nějak sem pochybovala jestli má city, má:o))) Těšim se na další dílek, bude pořádný GSR, ale taky poslední dílek, co teď budou dávat:o(........ta Nova mě štve

 • 31.01. 21:58, Petra

  Téééda, čučim jak čerstvě vyoraná myš, chudák Jim... ten chlápek musel bejt pěkně dobrej herec, že vydržel blufovat tak dlouho... škoda, že příštím dílem na Nově na 99 končíme, ale alespoň se dozvíme, jestli Jim přežije (sice to vím, ale co)...

 • 31.01. 21:57, Cinka

  Teda, a na pokračování mám jako čekat týden??? To je na palici. Ještě klika, že vím, jak to dopadne. Ale i tak mám nervy na pochodu. Parchant! Takhle mi postřelit Jima. Škoda, že ho zabili, protože dostat se mi do ruky... kulka by pro něj byla vysvobozením. A Warrick s Týnou to mají dobře nahnutý. Líbil se mi Gil, když vyprávěl Alovi o té dívce, kterou si chtěl vzít. Konečně je vidět, že i vědci mají city. :-) Byl to dobrej díl a šíleně moc se těším na příští týden. Už aby to bylo. Ale zároveň nechci, aby Kriminálka skončit.

 • 31.01. 21:56, Sanquis

  tak to byl jako hustej díl!! Absolutně super zápletka... Chudák Jim, dostane se z toho?? Hodně se mi líbilo, že tam byli téměř všichni, ale hlavně Sára a Warrick... Ti mi tam poslední dobou hodně chyběli...

 • 31.01. 18:28, Danina

  No já jsem napnutá jak struna. Poslední dobou je Jim muj největší oblíbenec a teda na tenhle díl se hrooooooozně těším už dlouho.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se