« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Všechny věci

Tak a poslední díl Kriminálky Las Vegas je za námi.
Jim Brass bojuje v nemocnici o svůj život a celý tým se o něj bojí. Grissom dokonce zavolá Brassově dceři, aby přijela, že otec je ve vážném stavu a že mu jde o život. Žena přijede, avšak její chování odpovídá tomu, čím se v L. A. živí. Je totiž, k otcovu zklamání, prostitutkou. Přesto má Grissom pocit, že ve chvílích nejtěžších má žena o svého otce strach. Tým jinak vyšetřuje smrt dvou lidí. Jedna mrtvola byla nalezena na kolejích místní železnice a jednalo se o muže, jemuž vlak doslova uťal hlavu. Při ohledání se zjistilo, že muž si ve svém životě dobrovolně deformoval své tělo. Policisté zjistí, že se jednalo o fanouška dějin občanské války. Muž se snažil žít jako jeho prapředek, důstojník od Getysburgu. Ve chvíli, kdy vyzval jiného nadšence na souboj, poněkud zapomněl na realitu. Zbraň si nenabil slepými, ale skutečně svého protivníka chtěl zastřelit. Muž, který mu hrál při souboji sekundanta, se mu v tom ale snažil zabránit. Druhým mrtvým je muže, který zemřel na následky neuvěřitelného množství drog. Muž se dozvěděl, že je vážně nemocný a proto se rozhodl si užít.

07.02.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

74 komentářů:
 • 15.02. 14:38, Baja

  Hfo díl..děsně se mi líbil =)=)

 • 10.02. 20:52, Petra

  tichajda: no že váháš, ale koukej si pospíšit!!!:-DDD

 • 10.02. 20:43, Cinka

  Kata: Je to dvoudíl, který je rozdělen do posledního dílu sedmé série (Living Doll) a do prvního dílu osmé série (Dead Doll)

 • 10.02. 20:41, tichajda

  Petra: Ups...hihi...to nevím...asi bych měla napsat další kus, že jo?

 • 10.02. 20:12, Trey

  Kata: oprava: dead... juuuj a to se angličtinu učím už pár let....

 • 10.02. 20:10, Trey

  Kata: Myslím, že je to v 8 serii, a jmenuje se to Died dool. (ale radši se podle mě neřiď... moje angličtina je na bodu mrazu....) Bože můj, snad vás k režírování krimošky v životě nepustí.... :-)))) Mlátím se tu smíchy když to jen čtu... Kdybych to viděla, tak by mi asi spadla čelist.... Plešatějšího Nicka... Marlo, víš jak jsi mě viděsila? stačilo si tu scénu jen představit... šmankote... Ps: by je taky mohli v předposledním díle postřílet, ne?? (v posledním by byly vzpomínky....) juuj, hnusná představa, že??

 • 10.02. 19:35, Kata

  prosím vás, jak se jmenuje ten díl, kdy Sáru unesou a ve který je to řadě? díky

 • 10.02. 17:22, Cinka

  Teda, koukám, že to máte dobře vymyšlený. :-)) Že by se z Kriminálky stal další Dallas nebo Tak jde čas? To taky mělo asi milion dílů a vraceli se tam lidi ze záhrobí, ne? :-)) Pokud ale zůstane osazenstvo neporušeno, budu se dívat. :-))

 • 10.02. 17:10, msidle

  mě bude ke štěstí stačit jen to, že se spolu dají Gil a Sára znovu dohromady :)

 • 10.02. 16:33, Marla

  A bude ostatním pomáhat v řešení případů.Jako Randall a Hopkirk.To bude bezva!

 • 10.02. 14:24, Jana

  a první postava, která zemře se vrátí jako duch....

 • 10.02. 14:13, Marla

  všichni postupně odejdou a zase se po patřičné zdravotní pauze vrátí........a tak se budeme s přibývajícími sériemi,které nám bude Nova servírovat s patřičnými zdravotními pauzami,těšit na šedivějícího Waricka,plešatějícího Nicka,vousatého Grega,vrásčitou Cath,Grissoma a Sáru s kupou vnoučat.......jdu si dát zdravotní pauzu.

 • 10.02. 13:19, Petra

  tichajda: :-DDDDD dobře... kdypak budeš mít další část povíkdy, když už jsme u toho?

 • 10.02. 12:09, tichajda

  Pravý americký seriál: Sára odejde, ale musí se vrátit, aby spolu se svými přáteli i se svou životní láskou odletěla na asteroid, který hrozí srážkou se zemí...dostanou se k asteroidu, odkloní ho, ale po návratu na Zemi se dozvídají, že asteroid byl radioaktivní, oni jsou ozáření a nakazí celou planetu hrozivým virem, který způsobuje, že lidem raší z břivcha indigová ruka a mají nutkavou potřebu topit se ve skleničce coca coly...Grissom se jako jediný smíří se svým osudem a čte si Bílou velrybu, ostatní maniakálně běhají po světě a hledají coca colu. Na konci 130. série umírá poslední žijící tvor, šváb v Grissomově kanceláři, na nedostatek potravy...

 • 10.02. 10:42, Cinka

  ERHINA: Nechceš psát scénáře? To s Gilem a Sárou jsi vymyslela dobře. :-)) Tomu se říká americkej seriál. Fakt paráda. A na závěr happyend. :-)) Pěkný.

 • 10.02. 10:13, Katie

  neviem sícve, kde prišli na prvú časť skratky YoBling,ale viem asi odkiaľ vzali druhú časť: ide o diel zo IV. série Early Rollout - Skorý budíček, kde cath s Warrickom riešili vraždu manželského páru: [looking at pictures of a young, wealthy couple] Warrick Brown: Bling, bling! Catherine Willows: The old trophy wife. Warrick Brown: You think? Catherine Willows: Classic Vegas. He pays for her boobs, tummy tuck, Prada, weekly spa, French manicure. And shes just hanging on his arm like she belongs. Warrick Brown: Tell us how you really feel, Catherine. Catherine Willows: I wouldnt want to be her for the world. [Warrick gives her a look] Catherine Willows: Hey, I wouldnt mind it for a day... Warrick Brown: Well, not this day. snáď nevadí,že to nemá preklad...

 • 10.02. 09:50, msidle

  Petra: odjel si na měsíc po nějakých přednáškách o těch svých broukách :))

 • 10.02. 08:26, Petra

  A kdepak se nám Gil proháněl, že za něj museli nahrazovat?

 • 10.02. 07:16, msidle

  ERHINA: Oni nebyli v hotelu, ale u Sáry doma... To s tou parodií to nebyl špatný nápad, jen bych asi u toho musela mít zavřené oči, protože Šťastný jako Warrick...? :) Jo a ten chlap, Keppler se myslím jmenoval, co tam bude hrát za Gilovi absence, mi nebyl 2x sympatický a sympatie nevzbudil ani u mladšího osazenstva CSI, počínaje Nickem a konče Sárou, ale Cath se očividně velmi, ale velmi líbil.

 • 10.02. 03:56, ERHINA

  Ještě mě napadlo, když nova nechce dávat novou řadu csi-LV, tak at´ natočí její parodii- ovšem musí tam hrát Ti co dabujou svoje americké protějšky... :-D ...naprosto hvězné obsazení... Beneš,Adamovská,Bebarová,Štastný,Dvořák,Jagelka.......no nemají neco společnýho s originálem? :-D

 • 10.02. 03:37, ERHINA

  plně souhlasim, bez GRISSÍKA nebo SÁRY už to nemá žádný smysl !!!!!!!!!!!!!!!! To by bylo jako Slunce,seno... bez Škopkový...!!! Nechci malovat čerty na zed´, ale osobně se toho Billyho odchodu reálně bojim!!! Mohlo by se to ale vyřešit taky následovně.... Bude to ale KATASTROFA...!!!. Sára se nakonec vrátí, ale bohužel už bude pozdě, protože Grissom mezitím zjistí, že má rakovinu- ostatně si to sám přál... Bohužel se Sára s Gilem těsně mine, protože právě odjel aby se naposled podíval do deštného pralesa. Aby mu cesta lépe ubíhala, vzal si s sebou na čtení Bílou velrybu. Na zpáteční cestě se Gil ještě staví na mezinárodním turnaji v šachu, kde jen tak mimochodem všechny soupeře drtivě poráží- to by nebyl Grissom... To už mu ale zbývá posledních pár hodin života. Naštěstí se ale ještě stihne vrátit včas aby se mohl rozloučit s člověkem jemu nejbližším...se Sárou. Grissom jí po dlouhém pevném obětí se slzami v očích a třesoucím se hlasem říká, jak hluboce jí miluje a co pro něj znamená... Přes to všechno se s ní však ale musí navždy rozloučit... Sárana něj nechápavě zírá, jakoby si z ní snad dělal srandu. On jí ale oznamuje, že právě umírá- našli mu totiž rakovinu... V tom okamžiku se Sáře hroutí celý svět... V okamžiku, kdy se chystá omdlít, Grissomovi zazvoní telefon. Volá doktor aby se mu omluvil za trestuhodný omyl...!!! Ve špitále totiž omylem popletli veškeré výsledky Grissomových vyšetření. Inu, všechno špatné je pro něco dobré...Díky tomu Grissom vyznal Sáře to,co měl pro ní už od začátku ve svém laskavém srdci...No a pak se vzali,měli spolu kopici krásných dětí a jestli neumřeli,ž239;jí dodnes... Á propos, ve 2 dílech 7. brázdy bude mít Grissom absenci, místo něj tam bude nějakej jinej chlap...!!! Pic ERHINA P.S. nějak mi uniklo, jak jste došli k tomu, že byl Grissom a Sára v hotelu...

 • 09.02. 22:26, Petra

  holky, přesně tak. Když končí starý osazenstvo, nemá cenu pokračovat.Tak doufejme, že Billy jen tak plácá.

 • 09.02. 22:09, msidle

  Cinka: Přesně, radši seriál ukončit na vrcholu slávy, než pak sledovat její úpadek. CSI se mi líbí s těmi herci, co tam hrají a jiné bych asi nepřijala, už by to nebyla naše Kriminálka LV.

 • 09.02. 21:01, Cinka

  msidle: Jestli tohle udělají, budu na odstřel. Pokud Billy odejde, nebude to CSI. Měli by dotočit osmou řadu a jestliže už jsou dva herci, kdo jsou takhle na odchodu, bylo by lepší to ukončit. Jinak to dopadne jako s Pohotovostí.

 • 09.02. 20:49, msidle

  Největší sranda by byla, kdyby se Sára vrátila a Grissom odešel, to by mě asi museli křísit. Jinak bez něho už to nebude CSI a doufám, že bude pokračovat... a pokud už se definitivně rozhodne odejít, tak by ten seriál měli ukončit.

 • 09.02. 20:22, Petra

  Přiznám se, že když narazím na dobrou slash-povídku, tak si jí přečtu, bývá to docela sranda... a co se týče zkratky YoBling, tak tu jsem já nevymyslela;-) Ale fakt mi nejde do hlavy, jak na to kdo přišel, nebo spíš v jakým stavu vědomí se nacházel:-D Nějak jsem to pořád nepobrala. Grillows, GSR, Sandle, Snickers... to všechno má logiku, ale YoBling? Žádám vysvětlení.

 • 09.02. 19:47, Jana

  Petra: no to je taky párování v povídkách, ale jsou tím myšleny dvě osoby stejného pohlaví. Nemám vůbec nic proti 4 procentní menšině, ale v povídkách to fakt nemusim.

 • 09.02. 19:41, Cinka

  Koukám, že nejsem jediná, komu mozkové buňky zaměstnává zkratka YoBling. Je to opravdu zajímavá složenina. Až někdo zjistí, jak vznikla, ať dá vědět. Docela by mě to zajímalo. :-))

 • 09.02. 19:38, Petra

  Jani, co prosím tě znamená Slash...?

 • 09.02. 19:36, Jana

  Tak konečně mi taky někdo vysvětlil co je YoBling. Všechno ostatní mi došlo, ale tohle fakt nějak nedává smysl. I když zkratka GS je taky dost neurčitá. Pro mě je důležitý slovo Slash...to jak tam je tak mizim rychlostí blesku.

 • 09.02. 19:25, Anysssek

  nad YoBlingem přemejšlim už dlouho...............všechny názvy ostatních vztazíků dávaj smysl, ale tenhle netušim od čeho vzniknul, asi někoho osvítil duch svatý:o)

 • 09.02. 17:07, Petra

  Radare, GSR je základní pojem milostných vztahů v Kriminálce Las Vegas. Můžeš si to přeložit jako Grissom-Sara-Romance, nebo Gil-Sara-Romance, Grissom-Sidle-Romance... jsou různý variace, ale všechno to samý: Gil Grissom a Sara Sidleová. V CSI jsou ještě další vztahy: Sandle (Greg a Sara), Yobling (Catherine a Warrick - kdo sakra vymyslel ten název???), Grillows (grissom a Catherine), Snickers (Nick a Sara)... vyber si, každej má něco do sebe;-)

 • 09.02. 16:47, Radar

  Co je to to GSR?

 • 08.02. 22:40, Cinka

  Ivet: Takhle nějak bych si to taky představovala. :-)) Bylo by to pěkný. A oni nám takhle ubližujou, že odcházejí. To se mi ani trošku nelíbí. Asi bych fakt měla vybrat prasátko a zaletět jim to hezky vysvětlit. ;-)

 • 08.02. 22:29, Anysssek

  Tak to by se mi Ivet líbilo:o)))

 • 08.02. 22:27, Anysssek

  Já vim,že jste holky pacifistky a mírumilovní tvorové.....................dyť já taky, ale jak se jedná o krimošku LV, tak de pacifismus pryč

 • 08.02. 22:27, Ivet

  Jana:http://www.csifiles.com/news/310108_01.shtml tady to je a jsou tam i inf. o tom ze se Sara hodla vratit... K cemu nam to je kdyz ted pro zmenu mozna odejde Gil:(Ja vim ze tam nemuzou vsichni hrat az do duchodu ale libilo by se mi kdyby to tak bylo..Cath jako babicka, Greg by se mozna ozenil, Brass usmiril s dceru, Sara a Gil by meli dite(ale to nevim jestli by lidi rozdejchali), a Nicky s Warrickem by meli deti. Ach jo tohle bych chtela videt a ne to jak vsichni postupne odchazeji... Se nam to hroti jak domecek z karet.. A nam konci jarni prazdniny takze mam celkem blbou naladu tak mi prominte ten pesimismus...jo a Sara to rekla moc hezky:)

 • 08.02. 22:19, Marla

  Jíťo,Sára řekla na konci"já se ještě na loučení necítím".

 • 08.02. 21:47, Cinka

  Anysssku, my jsme pacifisti, ale jak tak na to koukám, tak v případě Kriminálky to musí jít stranou. Jestli si na nás všichni budou vymýšlet takový jobovky, budeme nuceni s tím něco provést. No a jestliže pacifismus selže, holt nezbyde nic jiného, než nasadit tvrdej kalibr. :-)) Ale jinak jsme mírumilovní tvorové. ;-)

 • 08.02. 21:42, Petra

  Jíťo, doslovnej překlad je asi takhle: "Nejsem připravená říct sbohem." nebo tak nějak... Anysssku, ale my jsme pacifisti, ne že ne, jen se občas necháváme unést naší citlivou duší... když jde o Kriminálku... ale ne moc... a Billy si to, doufám, rozmyslí, třeba to byl jn reklamní tah, uvidíme...

 • 08.02. 21:18, Anysssek

  Opravdu, že by konečně naši drazí scénáristi dostali rozum nebo ho dostali společnosti se kterejma se hádali............Odejít??? tak to by zkusil Billy jenom jednou................ten by dostal...........souhlasim s tim, že fanatičtí fanoušci by neměli být pacifisti, protože jsou nuceni často pacifismus překračovat

 • 08.02. 20:55, Jíťa

  Netuší někdo přesný znění toho, co Sara na konci řekla? Já vím, že v originále bylo "Im not ready to say good bye", ale oni to přeložili na něco sice stejnýho významu, ale nebyl to přesnej překlad. Díky za odpověď.

 • 08.02. 19:20, mirecka

  Tak sem dneska prosla par klipku na youtube, no a vazne se mi tedy vubec nelibi, ze sara odejde!! nejdriv ji Gil pozada o ruku a uz to vypada slibne, no a po par dilech proste konci!! to meli scenaristi vymyslet jinak sakra!!

 • 08.02. 19:03, Jana

  Ivet: Kdes to četla to o konci stávky? Já nemůžu žádný oficiální informace najít.

 • 08.02. 18:39, Petra

  Jestli Billy odejde, tak si hodím mašli - anebo jemu, co já se budu mordovat, že? Cinko, Jani, plně s váma soouhlasím. Pacifismus není dobrý pro fanatiky, jako jsme my:-)) Kdyby odešel, tak můžou rovnou přestat natáčet a žádnej konec stávky jim moc nepomůže. Pohotovost už taky nebyla Pohotovostí, když odešel dr. Carter, tak jakýpak odcházení... a že je konec stávky, to je jedině dobře. Konečně dostali rozum.

 • 08.02. 18:33, Cinka

  Jestli scénáristi vážně dostali rozum, tak je to bomba. A pokud s tím Billy sekne, poletím do LA a dám mu facku. To přece nejde, aby s tím seknul, položí to seriál na lopatky. (Jo, já vím, že si může dělat, co chce a tak trochu ho chápu, ale jako fanatickej fanoušek jsem zásadně proti.) Takže pacifismus odložím stranou a ... ;-)

 • 08.02. 18:32, Jana

  Billy nemůže odejít!!! To né! Bez Grissoma neni CSI CSI. Jestli budou odcházet tak dojedou na to samý jako Pohotovost. Jinak scénáristi jsou hodní, že se konečně uráčili začínala jsem uvažovat že začnu psát petici.

 • 08.02. 17:31, tichajda

  už je to tady...GSR...chjo, já doufala, že se toho nedožiju...kromě toho konce byl díl skvělej...(neukamenujte mě, ale GSR vážně nemusím)...

 • 08.02. 17:15, Ivet

  Tak mejlíky odeslány, ale sem tu kvůli něčemu jinému:V Americe konečně končí stávka scénáristů!!!!!!!Takže se můžeme zase těšit každý týden na nový díl. A jestli se Sara opravdu vrátí tak to bude ještě lepší:)Ale přece jenom mám i špatnou zprávu, a to že Billy v jednom rozhovoru řekl že končí. Nevím jestli je to jistý ale prý ho už trochu začíná unavovat hrát 8let pořád tu samou postavu..Ale doufám že zůstane bez něj by to opravdu nebyla kriminálka….

 • 08.02. 16:58, Cinka

  Souhlasím s Janinkou, Greggie potřeboval o něčem mluvit, aby to strávil. Já bych nejspíš v takové chvíli taky plácala kraviny. Gil určitě věděl, kam tím míří. Jsou to oba zlatíčka.

 • 08.02. 16:52, Jana

  Netri: Neřekla bych, že to jak Greg mluvil v nemocnici myslel špatně. Spíš bych to viděla na jeho způsob jak se vyrovnávat s takovýma věcma a jak pomoct ostatním se s tím vyrovnat. A Grissom to určitě věděl, vždyť se usmál.

 • 08.02. 16:42, Anysssek

  Jestli je to fakt........................tak mi udělala tu největší radost, jakou mohla

 • 08.02. 15:30, Petra

  Pro příznivce GSR: Jorja Fox v nějaký TV talk show oznámila, že se vrací do CSI!!! Neřekla sice, za jakých okolností a kdy, ale prý se vrátí (jen doufám, že to bylo v kontextu s CSI - ti Amíci strašně drmolí:-) sotva jsem jí rozuměla) Pro bližší informace navštivte fórum, sekce Postavy Lav Cegas: GSR, je tam odkaz na záznam, tak to zkoukněte. Pro ty, co ne úplně dobře rozumí, řekla: "Yeah, I will return," takže něco jako "Jo, vrátím se." To jen tak, jestli se vám líbila poslední scéna tohoto dílu;-)

 • 08.02. 14:14, Anysssek

  Nám to zatajili................ale bylo to krásný

 • 08.02. 12:28, blazinek

  ani sem nevedela ze Sara chodi s Grissomem

 • 08.02. 12:01, Netri

  Další z těch dokonalých dílů...Bylo tam všechno co má být. Drama, vtip i romantika. Přesně takhle má vypadat dokonalej dílek...a že jich kriminálka má dost. Ta Jimova dcera byla hrozná husička. Zajímala se jenom o prachy, ikdyž pak bylo vidět, že má o svýho tátu celkem strach. No..a GSR na konci:D To bylo nejbáječnější...Sem z toho pak málem neusla...Akorát mě tam malinko nasral Greg. Takový blbý keci měl v tý nemocnici...:DDD P.S. Ted du bombardovat Novu s tim, at vysílaj ještě sedmou řadu:D

 • 08.02. 11:55, ivanb

  dodám jen to, že to byl jeden z nejlepších dílu, co vytvořili, hlašky mazec, všechno mazec, a k tomu, že nova nedava hned další řadu se vyjadřovat nebudu, nechci byt sprostý :-D:-D

 • 08.02. 11:36, Ivet

  Tak a je to za námi… Byl to bezva díl, ale je hrozný že už to skončilo. Fandím GSR takže konec byl podle mě úplně suprovej:)Elli bych trochu promluvila do duše rákoskou, vždyť Jim je fakt fajn chlap. Toho chlapa s tím korzetem sem moc nepochopila, a ten sluha mu podle mého moc důstojnou smrt teda nedal. Ale aspoň si to myslel:)Ach jo já to bez krimči nevydržím na co se teď budu celý týden těšit?? Ale ještě jedna věc: líbilo se mi jak se tam Sara a Sofie spolu smáli a že už jsou celkem kamarádky už nějak proti Sofii nic nemám ani není co. A fakt se o Jima bála.

 • 08.02. 11:21, MacS

  Jo úžasnej díl...a nejlepší ten konec...navštívit ještě jednou deštný prales, přečíst si znovu Bílou velrybu a rozloučit se se všemi které mám rád a pak tam přišla Sára...docela mě to dohnalo k slzám...

 • 08.02. 10:34, Markot

  Skvělej díl. Všichni tam byli docela hodně, až na Grega, ale ten mě alespoň pořádně pobavil:D Taky mě dostal Nick jak se na začátku bavil s Gilem u těch kolejí...Gil: Oběť bude holohlavá - Nick: Díky, alespoň jí snáz rozeznám mezi těma ostatníma useknutýma hlavama co tam najdu...Nebo něco v tom smyslu:D A scéna "fanklub" byla milá. A ještě k tomu jak tu psala Veronika o Davidovi: Mě to přišlo jako skvělej černej humor (ale kdybych nevěděla, že Jim přežije, tak se tvářim stejně jako Cath). Jinak se musim přiznat, že na závěrečným GSR se mi nejvíc líbil Gilův monolog...GSR moc nefandim:( Ale je to jejich věc, hlavně že G. nemá nic s Cath:)

 • 08.02. 10:32, Jana

  Jo to jsem zapoměla. V Koření myslim by měla bejt reportáž o ohnivých mravencích. Jsou to ti z Grave Danger, že jo?

 • 08.02. 09:31, Jana

  Tak u takovejhle dílů (teď mám na mysli případ ne postřelenýho Brasse) si dycky řikám, že nejsem zas tak moc šílená. Ten korzet byl fakt úlet. Jinak chudák Jim. Hrál to moc dobře a ten začátek byl fakt skvěle natočenej. Akorát Ellie se moc nevyvedla.

 • 08.02. 07:44, Marla

  Té vlasové parádě se říká TUPÉ,původně to byl vysoko vyčesaný účes,teď se to používá pro označení druhu paruky.

 • 08.02. 07:30, Veronika

  No to hle byl pěkný díl už se nemůžu dočkat nových :)No Grega tam dylo po skromnu, dost hnusný bylo jak přijel ten z patologie a řek:tak já jedu s nemocnice tak to bylo moc.JInak Brassův fanclub ok.A vyšetřování taky :))

 • 07.02. 23:05, Anysssek

  Skvělá byla taky ta scénka, jak se fotili:o)))............no a závěrečný GSR, Gil a Sára konečně spolu, ale že jim to trvalo:o))) Souhlasim s Cinkou, co se týče Ellie, šel by pacifismus pryč, potřebovala by opravdu proklepnout, aby se probrala......... jak Gil řekl: "Tvůj fanclub" tak to se mi taky moooc líbilo, stáli za tim sklem jak sudičky:o))) já nechci konec, já chci příští čtvrtek první část Built to Kill

 • 07.02. 22:47, Trey

  mě něco uniklo??? Jak dlouho jsou Sára a Gil spolu??? Jinak díl vážně super... Nicky byl sladkej, jak hledal tu hlavu a pak na ni čuměl.... Taky bylo dobrý jak diskutoval s Hodgesem... :-)) Jima mi bylo líto, sice jsem věděla, že to přežije, ale pořád jsem se tak nějak bála... (no, nutno přiznat, že když už nic, tak to nepotěší) Jinak tu Ellie bych nejradši praštila... Ještě že dal Jim plnou moc Gilovi, ona by ho snad už i pohřbila.... Jinak tam byl hustej ten garderobiér, nebo jak... Nepamatuje si někdo, jak se říkalo tý jeho paruce??

 • 07.02. 22:39, Yves

  Ten konec byl dobrej ;) A jinak ten korzet to byl hnus! Sem se dívala v obejváku a brácha přišel s brambůrkama zrovna když tam Nick vytahoval tu hlavu. Ten jeho ksicht si budu pamatovat eště dlouho XD Ale chudák Jim! Jak se Ellie vyptávala po penzi. A jak jí Sofie chtěla vyhnat z města XD A zase Hodges, dneska pro změnu diskutoval s Nickem o těch vláknech. Dnešní díl super! (Teda mezi náma jedinej díl kterej u mě nebyl ,,super byl ten jak Ecklie rozdělil tým ale to sem teď nepatří)

 • 07.02. 22:34, Marla

  Tak jsem to oplakala.Bylo to opravdu dojemné,doufám,že se dalších dílů dočkám než půjdu do důchodu. Ten maník v korzetu byl dost divný.No ale proti gustu žádný dišputát.

 • 07.02. 22:33, Mana

  To já taky KONEČNĚ!!!!!

 • 07.02. 22:29, Petra

  Jo? V hotelovym pokoji? Mi to nějak nedocvaklo... ale stejně - jsou spolu, tak je jedno, jestli doma nebo v hotelu. Detail... stejně jim to přeju.

 • 07.02. 22:27, Mana

  Vždyt byli v hotelovém pokoji!!??

 • 07.02. 22:23, Petra

  Mano, to mělo zřejmě symbolizovat, že spolu žijou;-) Jinak díl byl super, ale bohužel jsem z něj měla kulový, páč ségra to furt přepínala na chat, zlatíčko moje:-D Těžce jsem litovala Jima, i když jsem věděla, že to přežije, tak mi ho bylo líto... a Ellie - no, řekněme že v jejím případě by šel pacifismus stranou a nastoupilo by pár facek:-) Souhlasím se Sofií, chovala se jako sup. Ale pak se naštěstí zklidnila, ženská jedna. A moc těším na další, věřím, že mám na co.

 • 07.02. 22:19, Mana

  Tak to byl opravdu skvělej díl. Bohužel asi na delší dobu poslední.Trošku jsem nechápala ten konec kde se tam Gris se Sárou v tom pokoji vzali.

 • 07.02. 22:14, Cinka

  To byl díl. Měli fakt originální případy. Ale stejně jsem celou dobu myslela jen a jen na Jima. Jsem moc ráda, že to přežil. A i když je Ellie pěkný kvítko, tak je vidět, že ho má pořád ráda. A závěrečný GSR? No, tak to bylo zajímavý. Ale musím se přiznat, že Gil v červené košili, černé vestě a slamáku byl k sežrání. :-)) I když samozřejmě preferuji Grega. ;-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se