« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Vysvětlení pro všechny

Vysvětlení pro všechny návštevníky tohoto webu...
...ale nelekejte se, není to nic hrozného.

Jde o to, že se u článku Chcete vidět Federlina na zemi? objevilo několik šílených slov, které nebýt mojí kočičky Lucinky jsou tu ještě teď. Nějakej idiot se totiž drsně naboural do systému txt.cz a "pohrál" si se stránkou. Je možné, že jste to už tady viděli, třeba místo Kriminálka Las Vegas tu bylo Los Fekalos, u již zmíněného článku tu byla taková slova, že je radši ani nebudu opakovat.

Jen chci říct, že to není moje práce, poněvadž já se snažím vyhýbat většině sprostých slov. Když už je užiju, tak buď většinu slova vytečkuju a nebo už musim být hodně naštvaná, abych ho napsala celý.

Kdežto nějakej inteligent to tady zkouší docela drsným způsobem. Proto bych ocenila, kdybyste v případě, že se tu něco podobnýho objeví, o to nijak nejevili zájem a ignorovali to. Lucka nebo Péťa, které mají oprávnění chodit na admin blogu a opravovat, případně přidávat články, jsou takoví moji strážní andělé, kteří za mě monitorují blog. Já bych to dělala sama, jenže jsem zrovna nastoupila do nové práce a opět dojíždím do Prahy. Takže mám času opět míň než málo.

Takže ještě jednou, kdyby se tu něco objevilo, kašlete na to. My to opravíme.
Ale zajímalo by mě, jak se sem někdo může nabourat, co?
04.03.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

8 komentářů:
 • 06.03. 16:43, Marla

  Tak jsem ráda,že vím kam psát kdyby něco.Je pravda,že Los fekalos mě zarazilo,ale brala jsem to jako úchylku někoho jistě úžasného.Jinak pro nás všechny-ani déšť,ani sníh,ani vítr ani blbečkové na nás fanoušky kriminálky neplatí......

 • 04.03. 15:32, Jana

  Tak jsem jako vždy přišla, když už bylo všechno řečeno. A psát rádoby rozveselující komentář by se nehodilo. Snad budu příště rychlejší...

 • 04.03. 12:22, Cinka

  Jak říká Peťulka, budu radši, když budeš řádit na mailu nebo u mě na blogu, ale Kačenku nech na pokoji. Ale tak jako tak mi tohle přijde jako dost ubohá zábava. Jestli máš tolik energie, využij to radši na něco smysluplného a ne na kraviny. Nikomu tím nepomůžeš, to mi věř. A jestli si tímto způsobem zvedáš ego, je to trapný. Toť můj názor.

 • 04.03. 12:08, Petra

  doplňuji Cinku: kdybyste něco našli, tak mi můžete psát na pat.eretova@seznam.cz a já se pokusím to poopravit. A kdyby náhodou pana Frajera napadlo napsat mi něco nebo se mi nabourat do mailu... jen do toho, kámo. Když pak dáš tady pokoj a nebudeš likvidovat Kačenčin nebo číkoli jiný blog, tak budu ráda.

 • 04.03. 12:00, Cinka

  Lidičkové milí, nevšímejte si moc toho zlořáda, který se tak vyžívá v ničení Kačenky práce. Pokud ale na něco narazíte dřív, než já, neváhejte a písněte mi na mail. Cinka@email.cz Já se to ihned pokusím napravit. Protože my, píšící komentáře, jsme slušní lidé, kteří se umí vyvarovat používání sprostých slov, si tohle nezasloužíme. Takže vás prosím, klidně písněte. Snažím se sem chodit často a kontrolovat to, ale jak vidíte, zlořád si i tak dělá, co chce. Kačenka si tohle nezaslouží a myslím, že nám nic neudělá, když se pokusíme tohle řádění zarazit. Co vy na to? Řekla bych, že tohle je jen maličkost, co můžeme pro naši Kačenku udělat za to, že má tak skvělej blog. A pro pana Dokonalého bych měla pár slov: Baví tě hodně ničit něčí práci? Jestli ano, zkus se zamyslet nad tím, kolik energie a úsilí je třeba, aby blog vypadal tak, jak ten Kačenky. Ničit je vždy snadnější, než tvořit. Proto si myslím, že tohle je opravdu ubohé. Zkus dělat raději něco smysluplného a nám dej pokoj. Nikdo nestojí o lidi jako jsi ty, kteří rádi ničí. Proto prosím přestaň. Nebo si najdi lepší zábavu. Ale tohle vážně nedělej. My jsme ti nic neudělali (nebo si aspoň toho nejsem vědoma), tak nás nech být a bav se někde jinde. Kačenko promiň, že jsem se tak rozepsala, ale vždyť ty mě dobře znáš. Tohle prostě nejde přehlédnout a mě dopaluje, když někdo tak rád ničí tvoje úsilí. Ještě jednou promiň. ;-)

 • 04.03. 11:45, Petra

  Kačenko, mě děkovat nemusíš, já to dělám ráda. Holt když je na světě nějakej trouba, co si potřebuje vybít hormony na díle někoho jinýho, tak se po něm musí zametat, aby nedošlo k prolomení hranice cenzury:-x Prostě když si něčeho všimnu, tak to opravím a nebudu na to zbytečně upozornňovat, toť vše.

 • 04.03. 11:29, Kačenka

  Petra: Peťko, to je v pohodě, jak znám Lucku, tak ta se taky určitě rozepíše :-) Spíš bych měla poděkovat já vám, že mi tu děláte korekce :- . Já doufám, že to dotyčné brzo omrzí, nerada bych zase blog stěhovala.

 • 04.03. 11:17, Petra

  No, doufám, že návštěvníci rozeznají, co je dílo Kačenky a co je dílo hackera. Je to sprostý, že se sem někdo takhle vetře a škodí, kde může. Lidičkové, prostě si toho nevšímejte, někdo z nás tří to spraví, prostě se to snažte ignorovat. Ono totiž asi panu Vtipnému jde o to, aby nám ukázal, že je lepší než my. Takže se na něj prostě vykašleme, chyby napravíme a mávneme nad tím rukou. A pokud jde o to, kdo a proč to dělá... ne, nesnížím se k tomu, abych někomu vyhrožovala, to mi za to nestojí a ani to není účel blogu. Ale ráda bych vzkázala panu Dokonalému: Když jseš tak skvělěj, nemohl by ses nad sebou zamyslet, nebo aspoň trochu popřemejšlet, co děláš, nž to uděláš? -myslíš si, jak nejsi úžasnej nebo co? Toť vše z mé strany, děkuji Kačence za projevenou důvěru, a děkuji vám za pochopení. Kačenko, sorry že jsem se tak rozepsala, ale prostě mi vadí, že se ti do stránky někdo montuje, nikdo na to nemá právo.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se