« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Článek z Blesku

Teda Gary se nám vybarvil, co?
O tom, že Gary v Kriminálce končí se ví docela dlouhou dobu, ale pokud je to opravdu kvůli tomuhle...no názor si udělejte sami:
Článek z Blesku
03.05.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

18 komentářů:
 • 21.05. 21:52, Katja

  To JAna: Připojuji se ke gratulacím. To Ostatní: Na jedněch strankách jsem četla, že Warrick má zemřít. poslední epizoda ve které hraje končí tím, jak ho někdo v jeho autě střelí do hlavy, nebo do krku. Doufám, že to přežije, ale vzhledem k tomu, že nemá pokračovat, se o něj docela bojím.

 • 21.05. 16:29, melonka

  tak to gratuluju Jani....dobrý zprávy vždycky potěší :)

 • 21.05. 14:55, Kaaťa

  Čau, mám moc ráda tvoje stránky a čas od času se tu zastavím. A mám taky určitě hooodně moc ráda Kriminálku Las Vegas a přijde mi teda škoda, že už jí nedávaj..:( Takže jako já nevím, co je na jeho drogový závislosti pravdy, vždyť víte, jaký kraviny píše Blesk. ;) Doufám, že je to jen jedna jediná nafouknutá bublina a jeho odchod? Tak jako, v Kriminálce jsem ho nějak zvlášť ,,nehltala". Ale jestli fakt odejde, bude to hrozná škoda, jak pro kriminálku, tak pro ty lidi, co se na ní dívají. Přece už i Jorja odchází a tu mám úplně nejradši! Pěkně se nám to rozpadá. :( Ale jestli je to fakt pravda, měl by se tomu spíš postavit a nechovat se jako puberťák, co si občas ,,dá". To je můj názor.

 • 20.05. 20:20, Petra

  Janinko, gratulujůůů;-)

 • 20.05. 18:38, Jana

  Já vám to musim říct, prostě musim. Dnes jsem odmaturovala s vyznamenáním! Mám hroznou radost. Vím, že to není k tématu, ale já si prostě nemohla pomoct.

 • 17.05. 18:23, Jitka

  Mě zajímá, co si o sobě Gary myslí. Hraje kriminalistu, kterej honí zločince a mezi nima bylo už aji pár drogových dealerů. Furt měl, hlavně na začátku, takový výchovný proslovy. Jasně, že to hrál, ale jak mu bylo, když říkal něco, čemu sám nevěřil? A pokud věřil, jak mu je teď? Za ty roky, co se Krimča natáčí, se už moh se slávou vyrovnat, takže to není jen dočasnej manýrek, ze kterýho "vyroste". Snad se nad sebou zamyslí a vrátí se. Ne, že by ho byla taková škoda jako Jorji, ale ta ospoň odešla z rozumnýho důvodu.

 • 12.05. 20:51, CatherineAdams

  v tom případě doufám, že ho "jen" obviní a neudělal to, je to pravděpodobný, ale u bruckheimera nikdy nevíte...

 • 12.05. 19:40, DeraCuddy

  v TVMaxi,který nedávno vyšel jsem četla něco takového:,,Gary v kriminálce končí..kvůli své drogové závislosti,tudíž se mu neprodlužuje smlouva se CBS.Smlouvu na 9.řadu tohoto seriálu už podepsal William Petersen a teď se čeká,jestli ji podepíšou i George Eads a Marg Helgenberger..."tak něco takového tam bylo...tak uvidíme,jak se to vybarví..

 • 11.05. 18:30, Katja

  TAk jsem se dozvěděla, že Gary skutečně odejde. A to v 17 díle osmé série (For Gedda). Kde bude v tomto díle zaztčen a obviněn z vraždy. A to že ho našly spícího v autě s několika sáčky drogy je taky pravda. Bohužel, bude mi tam chybět. Snad už nikdo jiný neodejde, jinak ten seriál už nebude stát za nic.

 • 05.05. 22:18, CatherineAdams

  No, to, že odchází, mě pěkně štve, nevím, jestli si jako myslí, jako desítky jiných, že když odejde, čeká ho hvězdná kariéra...takových už bylo, proslavil je seriál, zpychli, odešli hledat štěstí jinam a po roce už o nich nikdo nevěděl... A co se těch drog týče... upřímně doufám, že... že to ve skutečnosti prošlo několikerým nafouknutím a ústní lidová slovesnost z toho velblouda... A co se rozpadající CSI týče...je mi z toho na nic, takovej...takovou partu tam mají a...chápu, že někdo odchází, ale... nevím, no...

 • 05.05. 16:08, Anysssek

  Souhlasim s Cinkou, dělaj z toho pěknej holubník a pokud posttupně odejdou nebude to pak už CSI Las Vegas, ale něco uplně jinýho. Gary by se měl za ty drogy stydět, měl množství pro spoustu lidí a hoví si v tom sám................jeden věší sajrajt než druhej

 • 04.05. 20:20, Sanquis

  Já jsem slyšela už kdysi, že měl problém s drogami už dlouho... jediné, co ho údajně z toho vytáhlo bylo herectví a tak začal hrát v las vegas... myslela jsem, že je teda už čistej... nevím, nevím... škoda, že odchází, ale tak třeba se taky vrátí...

 • 04.05. 15:51, netri

  No, já to slyšela dneska z rádia a byla sem dost překvapená. Gary a drogy? To snad ne... Škoda že z kričmi odchází, ale když vezmu v úvahu ten průšvih...no, heh...nebude to přeci jenom lepší? Jak bych se mohla potom dívat na krimču a představovat si Garyho jako kriminalistu honícího padouchy když i on má nějakej ten vroubek?...

 • 04.05. 09:56, eelis

  Že Gary odchází je škoda, ale kdyby se v seriálu nemíchaly postavy, přestalo by to diváky podle mého názoru bavit.... Osobně přeju Garymu, aby se z těch problémů vylízal, ať už jsou jakékoliv.

 • 03.05. 21:43, Cinka

  Dělají si z toho seriálu holubník. Jednou zdrhl Billy, aby se vzápětí vrátil. Jorja se chce prej zase taky vrátit. A teď bere roha Gary. Měli by s tím seknout všichni, protože poslepovaný to nebude ono. Dopadne to jako Pohotovost, kde po 11 sériích už není ani jedna původní postava. To ať to radši zabalí všichni a odejdou se vztyčenou hlavou na vrcholu. Přežiju to spíš, než když se do toho budou nutit a postupně odcházet, aby se zase mohli vrátit. A co se týče Garyho... no, chlapec to pěkně přepísk. Na to, že je táta a má dvě děti, tak se moc rozumně nechová. Měl by především myslet na dcerku a syna, když už chce dělat takový ptákoviny. Asi si s ním budu muset promluvit.

 • 03.05. 21:19, melonka

  Gary, se pěkně vybavil-...... už jsem te nčlánek někde četla, ale teĎ nevím, jestli to bylo v blesku

 • 03.05. 18:05, Verča

  No páni pro mě je to novinka, že Gary končí, je to šok bez něj to nebude ono, celej tým bude potrhanej a nevim jestli najdou někoho tak dobrýho, že by nahradil místo po Garym, asi už to nebude takový.... No snad se chlapec z toho všeho dostane.....

 • 03.05. 18:00, Petra

  no známe Blesk, že ano. Bůhví, jak to je. A já teda stále doufám, že se vrátí, aspoň trošku.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se