« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Opět mám takový nápad

Trochu jsem se zbláznila, ale potřebuju znát Váš názor....
...jde o to, že jelikož, jak zjišťuju, oblíbenost kriminálek, všech tří, stále stoupá, tak mě napadlo, že by nebylo špatný do fanklubu přibrat i ostatní dvě....bylo by nás tak víc a mohla by být větší legrace.

Vím, že to patří spíš na stránky fanklubu, ale jelikož sem Vás chodí nejvíc, tak to píšu i sem.

A nebylo by na škodu vytvořit takový spolek všech Kriminálek...dělat si navzájem reklamy na Vašich stránkách a celkově se podporovat.

Nechci říct, že jsem nějak zanevřela na Las Vegas, to v žádném případě, jen jsem dost přemýšlela po tom, co jsem to tady podělala tím jedním článkem, kde ode mě bylo velice nerozumné zkritizovat ostatní Kriminálky.

Ale potřebuji znát Váš názor, co si o tom myslíte.

A taky, pokud byste souhlasili, by třeba nebylo na škodu, kdybychom společně vytvořili stránku, nějakou takovou souhrnou, kde by byly všechny informace o všech kriminálkách dohromady a na těchto stránkách by se mohli podílet všichni, kdo by měli zájem.

Tak co vy na to?
03.06.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

18 komentářů:
 • 25.06. 10:41, Radar

  No podle mě je to senzační nápad! Abych se přiznal,miami mám o trochu radši než Las Vegas. Ale prosím,nebombardujte mě za to nadávkami. A abych to shrnul,pro je zatím 18,proti 0.

 • 15.06. 18:33, klaka

  Podle mě je to docela dobrej nápad.Las Vegas mám sice nejradši ze všech kriminálek ale na Miami a NY se taky občas kouknu a je to dobrý.Klaka souhlasí.PS:Máš vážně SUPER blogis, nechtěla bys spřátelit?Můj blog je http://klakagsr.blog.cz .

 • 15.06. 12:44, Junior

  No myslím, že je to dobrý nápad. Já sama jsem taky udělala změnu náoru a te´d na mích stránkách jsou všechny tři kriminálky, takže jsem rozhodně pro. Nevidím žádný důvod proč ne... Takže pokud se rozhodneš pro, mohu ti popřát hodně štěstí a spoustu spokojených náštěv... :-D

 • 10.06. 14:00, Verča

  Já jsem taky pro, jak už bylo řečeno mnohokrát NO.1 je a bude Las Vegas , ale je pravda ,že teď sleduji miami, abych nepřišla o řešení zajímavých případů..a už se těšim na 7. a 8.řadu Vegas ještě před pár měsícema říkali na nově, že pujde na podzim 7 a když přidali i 8.řadu tim líp....

 • 08.06. 18:19, El

  Já taky souhlasim, koukám sice na všechny tři Kriminálky, ale Vegas je srdcovka, protože byla první, ale určitě to není špatný nápad mít pohromadě všechny. Taky bych se ráda zapojila s pomocí, ale nevím jak, třeba na něco příjdeš. =o)

 • 06.06. 09:38, LilyTaylor

  nojo,to není vůbec špatnej nápad. já mám sice nejradši Vegas a vždycky budu, ale vhodmě ráda koukám taky na New York,takže bych to ráda měla pohromadě. a určitě by ti s tím měl někdo pomoct, abys toho neměla moc:-)

 • 05.06. 19:27, Happinny-Daisy 9829;

  to je výbornej nápad ostatní krimošky jsou taky super je jasny že las vegas je nejlepší ale bylo by to super kdyby tu byly i ty ostatní takže já jsem 100 pro!!!!

 • 05.06. 14:27, týnka

  ty jo..to je dobrej nápad náhodou:-)pro mě je a bude nejlepší LV ale koukám i na NY a Miami taky není špatná...tak rpoč ne ráda bych pak také pomohla:-)

 • 05.06. 09:04, Dragon

  já sem sice moc nepíšu...zato sem ale chodim pravidelně..a myslim, že je to dorý nápad.... :)

 • 04.06. 20:40, Katja

  Já jsem taky pro. A ráda bych Vám nějak pomohla, pokud budete chtít a budu moct. A mám takový dotaz, jak se můžu stát členem fanklubu?

 • 04.06. 19:09, melonka

  připadá mi to jako dobrý nápad, sice Las Vegas mám nejraději, ale Miami ani New York není zas tak špatná( začínám se dívat na Miami a NY taky někdy, málokdy shlédnu)

 • 04.06. 08:11, Marla

  No proč,ne,nápad je to dobrý.

 • 03.06. 20:14, Jana

  No proč né, zní to zajímavě. Vždycky sice budu preferovat LV, ale koukám i na ostatní kriminálky a upřímně nejen na ně. Na detektivkách jsem odkojená a jen tak na tenhle typ pořadů koukat nepřestanu. Každá kriminálka je něčím zvláštní a svá, ale proč neudělat fan klub dohromady.

 • 03.06. 18:45, Anysssek

  Taky nejsem proti, když se to vezme kolem a kolem, všechny 3 kmimošky sou o jedno, o řešení případů, jen města a kriminalisti jsou různí:o). Pochopitelně i mé srdce bude nadále tlouct jenom pro Las Vegas, ale čím víc lidí, tím větší sranda. Takže, já sem pro:o)

 • 03.06. 17:18, Míla

  Tak to je dobrý nápad. Sleduju taky CSI: Miami i CSI:NY. Jinak, kdo o tom ještě neví, v sobotním Volejte Novu říkali, že sedmá a osmá řada Kriminálky Las Vega má být už na podzim tohoto roku!!

 • 03.06. 16:30, Cinka

  No jasan, nápad skvělej, tak si myslím, že by se mohl zrealizovat. V tom případě se taky občas zkusím mrknout na jiné Kriminálky, než jen na mou milovanou Las Vegas, abych byla drobet v obraze. A pokud by se to parádně rozjelo, napíšem CBS, ať vidí, že v Čechách Kriminálky milujeme. A to neznamená, že když jsme malá zemička, nemůžeme mít svůj fan club. Taky by mohli být od té lásky a zařídit, abychom fungovali ofiko. ;-) Jinak do nápadu se klidně zapojím a když budu moct, pomůžu. Juj, to by byl mazec, kdyby to vyšlo. :-)) Ale jedna připomínka, zapoj do toho i ostatní lidi, abys to všechno netáhla sama. Přeci jen zatím ještě den nemá 48 hodin. ;-)

 • 03.06. 16:09, Petia

  myslím, že je to docela super nápad. Kriminálky sleduju všechny, ale Las Vegas je prostě nej. Kdyby se to rozdělilo třeba na tři části - každá část, jedna kriminálka...podle mého názoru by byla skvělá ta souhrnná stránka a tady bych to co možná nejvíc zachovala. Ale jak říkám, je to můj názor, záleží na tobě. :) Nápad je to úžasný a kdyby se na tom trochu zapracovalo...Já osobně bych se teda hrozně ráda zapojila :D

 • 03.06. 13:30, Petra

  No já nenamítám. Koneckonců, není to zas až tak špatnej nápad. Předem avízuju, že mou srdeční záležitostí zůstává Las Vegas, ale proč ne. Jen nevím, jak vy ostatní, ale já tím, že na ostatní Kriminálky moc (vlastně skoro vůbec) nekoukám, tak tak trochu nevím, o co go. Tudíž prosím trochu strpení, abych se do toho případně stihla zakoukat, a pak bych se zapojila;-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se