« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Ztraceno v odpadu

Můžete diskutovat
V kanalizaci Las Vegas je objeven mrtvý mladík. Všechny výstupky na těle má "omleté". Jak zemřel? Nehoda? Vražda? Během vyšetřování se objeví další případ - a tady se už jednoznačně jedná o vraždu. Je vrahem spolužák, nebo jeho rodiče?

25.08.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

5 komentářů:
 • 26.08. 08:12, Míša

  Pro mě byla nejlepší scéna, když Cath spadla Warrickovi přímo do náruče. Souhlasim s Cinkou pro Yobling mám taky slabost a ten chlap to fakt "úžasně" překazil :(. Kdoví co by se stalo, kdyby tam nepřišel...:)))

 • 25.08. 21:46, Jana

  někde jsem četla, že Eric se dlouho nemoh zbavit myšlenek na natáčení tý pitevní scény a ty myšlenky nebyly moc veselý. Byl to rozhovor, byl anglicky a četla jsem ho už dávno takže neručim za přesnost, bylo to jako článek o scénách na který herci nikdy nezapomenou. Jinak díl fakt super zase. gil jak rozkládal to prasátko....nechtěla bych to čuchat, ale ten člověk je fakt hračička.

 • 25.08. 19:57, Yves

  To jo, souhlasim se všema. Gregovo pitva byla ale nej :) Znova vidět ty výrazy, za to bych dala milion... :D Nebo jak Cath chtěla vyšplhat z toho kanálu a spadla Warrickovi přímo do náruče. A jak Sára v poho řekla, že se u pitvy poblila... (Já bych se s tim moc nechlubila...) A byly tam dobrý hlášky. Dobrej díl :-) A ještě:Gilovo přání: Gregovo moč a seno... (samo sebou že ne Gregovo... XD)

 • 25.08. 19:35, Cinka

  Tak Gregovo pitva neměla chybu. Ty Gilovo pohledy, který na něj vrhal. :-D A Al jak dělal jako by nic. Greggie jen koukal a vypadalo to, že vážně přemýšlí o tom, co tam dělá. No nedivím se mu. Já bych dopadla jako Holly a Sára. Řeknu vám, že pro Yobling (fascinující název) mám slabost. A ten chlápek to "úžasně" překazil. Nebo Gil, když mluvil se Sárou. A ten pohled, když debatoval s pyrotechnikem. Dneska byli opět všichni úžasní. Sranda byla, že u Gilovo vařenýho čuníka jsem večeřela. Ale jsem zvyklá. ;-) Nebo rozhovor se Sárou, kdy mu říkala, že není sebevrah. Ale já bych udělala to samý. :-)) Jen mi teda bylo líto Warricka, že u toho byl s ní. Anebo když chtěl Gil vydolovat nůž v tý garáži, u toho se taky hezky usmíval. Ale stejně byly nej pohledy Grega při pitvě. :-D

 • 25.08. 19:30, Petra

  Takže po mě asi chcete překonala nerva a pokusila se o nějaký zhodnocení. Tož díl to byl moc moc fajnovej, třískala jsem se u toho jak malej debil (asi bych měla vynechat slůvko jak). Gregova první pitva suprová. A jak Cath volala na toho pána, kde že to vlastně je, to nemělo chybu;-) prostě zase bomba, co na to říct jinýho.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se