« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Stavba na zabití : 2. část


Sára a Grissom pokračují v prohlídce místa činu, kde nalezli mrtvého u snídaně. Ukazuje se, že obětí se stala rocková hvězda Izzy Delancy. CSI vyslýchá chůvu, která tělo nalezla, a poté manželka, jež jako hlavního podezřelého označila nezletilého syna Izzyho z prvního manželství, Svena. V žaludku oběti se najde klíč od sejfu. Další vyšetřování zjistí, že přístup k sejfu měla chůva a že poskytovala informace o rodině bulvárnímu tisku, navíc měla s Izzym též poměr. K činům se přizná, vraždu však odmítá. Podezřelou je i Dusty, matka Svena, neboť se ukáže, že její sňatek s Izzym nebyl legitimní a tudíž nemá nárok zdědit autorská práva. Má však alibi. Mezitím je unesena Catherinina dcera Lindsay. Vyšetřování potvrdí, že nebyla vybrána náhodně. Grissomovi rozhodne, že bude třeba prověřit staré případy.

05.09.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

5 komentářů:
 • 05.09. 20:57, ivet

  Mně se strašně líbila scéna- All a Gil na pitevně v rockovém opojení, to nemělo chybu!! Ještě teď se chlamu!!!!!! :-)

 • 05.09. 17:59, Yves

  Já jsem teda asi něakej necháavec, ale zase jsem nepochopila konec. Kdo teda zavraždil toho Izzyho a co měl znamenat ten obrázek jak ho Gil vyndal z toho domu? (myslim druhá strana tý svatební fotky) Jinak díl se mi líbil, ale jak Catherine narazila s tim autem, tak jsem se lekla, že jsem málem spadla ze židle XD

 • 05.09. 14:35, Jana

  Já taky viděla sedmou řadu už dřív, ale ono je to na jednu stranu dobře, protože jak dávaj ty díly až od desíti večer (a já chápu proč) tak na mě je to docela pozdě, ráno bych pak nevstala. Takže se nemusim koukat na celý (případně na to můžu kouknout u sebe na kompu a naši se můžou dívat na co chtěj - no jo no takový je život s jedinou televizí). Jinak k dílku: Tenhle je takovej zvláštní. Skvělej, šokující, ale upřímně na konci jsem nějak nevěděla co si mám myslet. Nepamatuju si přesně jestli v předchozím díle (nepsala jsem k němu komentář a omlouvám se za to i za to že to cpu sem) to pití už měla a jen ho nechala stát na baru, nebo jí ho někdo objednal, tak jako tak, jako kriminalistka, která podobný případy vyšetřuje často, by se neměla nechat takhle nachytat. Na druhou stranu, Nicky se chytil mladší a kolegyně šla na druhou kolej a to by jako gentleman taky udělat neměl. Ale to je vedlejší, pro potřeby filmu cokoli. Hltala jsem tenhle díl i všechny následující.

 • 05.09. 14:26, Petra

  Já mám díly dopředu nakoukaný taky a stejně poctivě čučim každej čtvrtek:-) Jo, scéna s Eckliem byla povedená. Ale jednoznačně nejlepší herečka prvních dvou dílů je dle mého názoru Marg alias Catherine, protože tu dostává dost dobrou sodu a zahrála to prostě skvěle. Teda ne že by ostatní nebyli horší;-)

 • 05.09. 10:13, catherinewillows

  Myslím si, že tento díl byl suprový. Bylo mi hrozně líto Cathrine, na tuto noc jistě dlouho nezapomene. A nebo, jak Ekli( nevim, jak se to píše) chtěl vědět Sáry názor a ona řekla, že souhlasí s Grisomem. Jak Ekli odvětil něco ve smyslu, co jinýho, že? A jak se ti dva na sebe koukli a řekli: Jak to myslel? To bylo luxusní. Celá sedmá série je ale suprová. Jen mi mrzí, že mám nakoukané díly hodně dopředu( v AJ) a pak už vím, o co jde. Jenže to se nedá vydržet:) Mějte se


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se