« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Buchařina


Obětí je Vasco Ruiz, jehož tělo je nalezeno v noci na parkovišti. O pár bloků dál je napadena mladá žena, Jessica, kterou přepadl muž v prasečí masce. Je těžce zraněna, ale žije. V puse Vaska je při pitvě objeven namalovaný nehet od nohy a na oblečení oběti je zřetelných přinejmenším pět otisků bot. Zvažuje se varianta, že se jedná o jakýsi projev nesnášenlivosti, neboť jednou z obětí je Hispánec, zatímco druhou Židovka. Zároveň majitel krámku s lihovinami nahlásí, že do jeho obchodu vtrhl gang výtržníků, který krámek vyraboval. Nikoho z nich neviděl, pouze se mu podařilo jednomu z gangu strhnout mikinu. Greg se poté stává přímým svědkem útoku, nepočká však na posily, neboť by to napadený nemusel přežít, a najede do skupiny výtržníků autem a srazí jednoho z nich. Vzápětí se však gang vrhne na Gregovo auto, vytluče okýnka, vytáhne Grega ven a ubije a zkope ho téměř k smrti, poté na něho ještě jeden z výtečníků plivne. Greg končí v nemocnici, původní oběť, Stanley Tanner, také, ale útok přežil, zatímco student, kterého Greg srazil autem, svému zranění podlehl. Catherine vyslýchá mladou ženu, Cha-chu, jejíž číslo mobilu vyšetřovatelé našli na Vaskově mobilu. Ukáže se, že nevolal Vasco, nýbrž přítelkyně Cha-chi, Tara, která ji zvala na party s jejím přítelem "Pigem". CSI odhaluje skupinu mladých lidí, kteří se baví tím, že o víkendech pro zábavu tlučou turisty. Vyšetřování trochu zkomplikuje muž Dean Harden, který dorazí mírně ztlučený na policii s tím, že ho přepadl gang a uloupil mu peníze. Vzápětí se ukáže, že si celou věc vymyslel, že to považoval za dobrý způsob jak vyřešit svůj dluh. Mezitím Nick a Catherine dojdou k závěru, že je to právě Tara, která je dovede k onomu podivnému gangu, a donutí ji napsat SMSku, kterou vyláká Piga a další lidi na známé místo. Tam je CSI pozatýká. Překvapující je, že až na Piga jsou všichni nezletilí a páchají násilí jen proto, že nemají nic lepšího na práci.
19.09.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

8 komentářů:
 • 02.11. 21:13, Stepanka

  Pomoc! Lidičky, zachraňte mě, já se du zahrabat... Chjóó já sem se tak strááášlivě těšila na tenhle díl, že mi ušlo, nějakým nepochopitelným způsobem, že Kriminálka Las Vegas jezdí ve čtvrteční večery na nově a zjistila sem to až když byl už myslím 8. díl 7. řady X"( Já měla v tu chvíli chuť se jít utopit :"( :"( Pomooooc... Já sem viděla jen pár scének a ještě ke všemu v angličtině :"( Ale já sem se na to tak nehorázně moc těšila a nakonec tohle...:"( Naštěstí mi brašule slíbil, že mi to stáhne... :) Ale To bude bůhví kdy... a nejvíc mě štve, že kdybych na to přišla o pár týdnů dřív, tak sem mohla všechno vidět a byla bych trochu zasvěcenější :"( Jinak samozřejmě vím o co de, to si zas umím zjistit, ale strašně moc by mě zajímalo, co říkala Sára na tom parkovišti :( A Gil v té nemocnici... Greggoušek je pro mě to nejkrásnější a nejchytřejší stvoření, co v Kriminálce Las Vegas je, tak není divu, že tenhle díl prostě MUSÍM vidět !!! :"(

 • 21.09. 20:06, Jana

  Tak já tenhle díl neviděla ve čtvrtek byla jsem pryč ale znám ho nazpaměť v originále (a přiznávám jsem jím trošku posedlá protože to je fakt epizoda s velkým E). Milášek můj milovanej dopad děsivě. Tritt by zasloužil nakopad pr.... (žádná sprostá slova). Na sedmej díl jsem taky zvědavá. Jo Marlo to budeš plakat i zuřit a možná si změníš přezdívku.

 • 20.09. 23:31, Marla

  Je jasné,že zmařit život pro záchranu jiného života......Jsem zvědavá,jak se s tím Greg popere.To zase budu.nedočkavě čekat na další díly,obzvláště poté,co Petra naznačila něco se 7.dílem....Nemůžete mi aspoň napovědět,jestli budu hodně plakat,nebo zuřit?Tři týdny jsou hrozně dlouhá doba!

 • 19.09. 20:20, Verča

  Těšila jsem se na ten díl strašně..to už jsme 3 :-)...sice pro Gregouše nedopadl tak nějak nejlíp..ale byl to fakticky nejlepší herecký výkon..zasloužil by si děkovný dopis od fanoušků!!!musim dat zapravdu jak Petře s tim dabingem..ta i Cince,ten rozhovor v nemocnici s Grissem tak ten je fakticky silný kafe..

 • 19.09. 20:19, Wendy

  OMG...šílenej díl! taktéž jsem byla toálně vyklepaná:-) celý jsem to viděla poprvý, ale dávno před tím milionkrát jen kousíčky, takže jsem se těšila jak na Vánoce, a ne jenom na tohle, na celou tu řadu, rotože mi připadá nejlepší ze všech. Grega mi bylo hrozně líto, nejvíc v tý nemocnici, taky mi bylo líto jeho mamky (sice má nakonec jen jedno dítě, ale náramě vyvedený :-)) a tý turistky, Nickyho, prostě všech, kdo za to stáli. ale neplakala jsem. mě dokáže být líto i toho největšího šmejda, ale pláču fakt málokdy. to byl prostě DÍL!!! ehm...místo Sáry jsem tam měla být já! ale stejně to bylo hezký.

 • 19.09. 19:06, Cinka

  Můj malej šmudlík teda dopadl pěkně ošklivě. Sice jsem to viděla už po stopadesátýšestý (no tak ne, jen po desátý ;-) ), ale i tak jsem měla slzy v očích. Takhle ho protáhnout okýnkem a zmlátit ho. Já Tritta rozčtvrtím, hodím ho piraním, vykuchám ho, spálím a vystřelím do vesmíru. Pan Prase, haha, uráží akorát zvířata. Prase a prasata skončili v prasečáku. Odvedeme je na porážku. Greggie je hrdina, že se rozhodl zachránit lidský život. Zlatíčko moje malinký. Safra, měla jsem tam být místo Sáry. Ale zvládla to dobře. Greggie ani neviděl. Bylo od něj kouzelný, jak jí poznal. A ten rozhovor Gil/Greg v nemocnici... "No football, no basketball and definitely no hockey..." šmudlík. Tohle prostě obrečím vždycky.

 • 19.09. 15:45, Yves

  No teda můžu říct, že s tim dědečkem na Sibiři jsi ROZHODNĚ nebyla jediná. Jme totiž 2 XD. Jasně, že Greg je hrdinou epizody, o tom ani trochu nepochybuju. Ale líbilo se mi, jak Sára kopala do toho, co mělo bejt člověk (ehm, co to vůbec bylo?) a přišel tam Gil. Nebo ta diskuse na konci dílu. Prostě hodně dobrej díl, kterej mi ale zkazilo bolení hlavy :-(

 • 19.09. 14:03, Petra

  Kdo to viděl v původním znění, možná mi dá za pravdu, že originální zvuk je lepší. Ovšem českej dabing na kvalitě nic nemění. A myslím, že jsem nebyla jediná, kdo se klepal před televizí jak dědeček na Sibiři a vyčkával na Kriminálku. A co výsledek? No prostě drsnej díl jen co je pravda. Hrdinou epizody je dle mého soudu bezesporu Greg, i když je hrdina-nehrdina, záleží na tom jak to vezmete. Nebudu prozrazovat více z věcí budoucích, to až po díle 7x07 Post Mortem (dá-li Bůh a vedení Novy tak tuto epizodu uvidíme za tři týdny). Jen dodám že Cole Tritt a celej jeho vepřín by zasloužil... nechtějte vědět co mě napadá.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se