« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Oběma nohama v hrobě - část první

A dneska nám pohřbili Nicka...
Režie poslední dvojepizody se ujal sám Quentin Tarantino. V první části jsme svědky Nickova únosu a jeho následného věznění na místě, které svými rozměry a umístěním připomíná hrob. Na rozdíl od něj je ale vybaveno osvětlením a webkamerou, která zbytek kriminálky informuje o Nickově osudu. K tomu, aby ho vypátrali, mají ale zoufale málo informací.
22.09.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

7 komentářů:
 • 26.09. 23:01, Wendy

  Já občas hlídám šestiletou holčičku a ta se radši kouká na Kriminálku než na pohádky. I když ona je dost zvláštní případ. Líbí se jí hlavně když je tam hodně Greg=) Pořád říkám, že je to s ním přesně tak, jako se jmenuje jedno video: It´s so easy fall in love with Greg (na ty videa jsem ale vážně psychopat, tak se na mě nezlobte=))

 • 23.09. 18:19, Jana

  Já mám s odpoledníma dílama trošku potíž protože často si televizi zabere ségra s pohádkama a Kriminálka není zrovna pořad kterej by měla vidět. Využívám každou chvilku ale stejně se mi nepodaří vidět všechny díly. Tenhle jsem ale zrovna viděla (už podruhý) a chudák Nick. Nevim proč ale pokaždý mě rozesměje scéna kde se vzbudí v tý bedně a jak si chce sednout tak se praští o víko. Vím že to není vtipný ale prostě mě to rozesměje. Tohle je taky jediné dílo Quentina Tarantina jaký jsem kdy viděla a považuju ho za nejlepší. Ale je to psychopat ten režisér...

 • 22.09. 21:34, Verča

  NO páni hru bych si zahrála hned a s obouma....chtěla bych vidět Hodgesův obličej až bych ho porazila...a tenhle díl jsem jako jediný z mála(z 5.řady) viděla při premiéře minulý rok o prázdninách,koukala jsem na to s rodičema,skoro jsem nedejchala a strašně jsem trpěla s Nickem, já bych tu kulku asi už do sebe napálila, nevim,.....nejhorší bylo, že jsem věděla že pokračování neuvidim protože jsme odjížděli....tak se zejtra dočkam...ale je to faktická síla....Nicku drž se jsme s tebou!

 • 22.09. 19:48, Wendy

  já bych si s ním klidně zahrála.ale musel by u toho být taky Greg:-) ještě mě napadlo, já vím, že to sem moc nepatří, ale jak vynechali ty dva díly prej proto, že je nesmí dávat před 22. hodinou, tak ten zatracenej šmejdskej dědek rozsekanej na kaši mi připadal horší než to co bylo v těch Hadech nebo tak. ale kdyby vynechyli tyhlety dva díly, to už na ně vážně vlítla!!!!!

 • 22.09. 19:32, Yves

  Když si vzpomenu na Hodgese a jeho hru, válim se smíchy. Nebo jak se Hodges rval s tim ,,pošťákem,,. Jinak chudák Nick! Když jsem tuhle epizodu viděla poprvý, tak jsem taky byla celá napnutá, jak to dopadne. (Nesnášim větu: Pokračovnání příště)Ale druhou část jsem neviděla, takže jsem ještě napnutější na zítřek XD P.S. Kdo z vás by si chtěl zahrát s Hodgesem jeho hru? Já možná jenom s tim Gregem XD

 • 22.09. 18:32, Petra

  Tak jsem konečně viděla první díl. No eda co si budeme povídat, drsný drsný drsný, co byste taky čekali jinýho od Tarantina. Chudák Nicky, tohleto si nezasloužil. Ale na druhou stranu, byly tam i hoodně trefný hlášky (ty se sem nevypisujou). Warrick básnil o tý mr.e Tině (já věděla proč jí zabít). A Hodges byl dokonalej jak se snažil naučit hrát Grega tu hru. A Cath byla dobrá, když se tak "ponížila". Jé já do zejtra nevydržim...

 • 22.09. 18:30, Wendy

  teda to je zase drasťárna... ach jo, proč je musí pořád tak trápit? ale je to moc dobrej díl, mnohem lepší, než si pamatuju z loňska a že zrovna tenhle si pamatuju dost dobře. hrozně se mi líbilo to Předtím, tentýž večer:-) a jsem celá napnutá a příšerně se těším na zítra!


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se