« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Vyhaslý


Pohřešují se dva chlapci ve věku deseti let, Jason Crowley a Lucas Hanson. S jejich případem pravděpodobně souvisí i požár vozu známého pedofila Carla Fishera. Lucas trávil často čas po škole s Jasonem, o kterého se stará jeho dědeček Terrance. Ten je přesvědčen, že kluci si někam zaběhli a jejich zmizení ho příliš nevzrušuje. Lucasova matka je je zase přesvědčena, že jí syna vzal její bývalý přítel. Najevo však vychází skutečnost, že dědečka Terrance vyhodili před časem jako trenéra z fotbalového týmu za zneužívání hráčů. Pak se na golfovém hřišti se najde tělo mrtvého Lucase a v odpadní rouře poblíž brýle patřící Jasonovi. Vzápětí se podaří nalézt i Jasona, naštěstí živého, jak míří autobusem za otcem, který pracuje v Houstonu. Uvědčí jeho výpověď pedofila Carla, nebo dědečka Terrance?
02.10.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

5 komentářů:
 • 04.10. 17:39, Cinka

  Tenhle díl je drsnej. Jak já takovýhle parchanty nesnáším. Škoda, že tu neplatí pravidla jako ve středověku. Hned bych mu ufikla část těla a měl by po srandě. Dospělej a je naivnější než batole. A ten černoch, ten děda, to byl taky dobrej magor. Zavřela bych ty dva do jedný cely a byl by klid od obou. Grissom byl ošklivej na Grega, přitom za to mohla Sára. A na ní se nezlobí. Lump jeden. Taky by zasloužil za uši. Zato Greggie byl šikovnej. A jak Gilovi zavřel pusu tím, když vypátral benzín. ;-) Šmudla malej, šikovnej. A ten pohled, co Greggie vrhl na Gila, když mu poděkoval. Ólalá, to je něco pro mě. :-) A jak řekla Markot, ten rozhovor Nicka a Davida... no, fakt dobrý.

 • 03.10. 12:57, Markot

  Ten pedofil by zasloužil!! Ale líbilo se mi, jak ho Gil poslouchal a myslím, že se ho i snažil pochopit. Za to moc nechápal Grega, byl na něj docela zlej...aspoň, že se ho Sára zastala (jak Gilovi sklaplo, když řekla, že tu hudbu pustila ona:D). Nejvíc se mi líbila ta scéna, když našli toho kluka. Jak ti rodiče sledovali Warricka a toho druhého, jak zvedají nosítka a tam byl ten bílý kluk, takže se zhroutila máma a ten táta toho druhého ji utěšoval. To bylo drsný, ale dobře natočený. Vehnalo mi to slzy do očí. A následný rozhovor Davida a Nicka tomu jen dodal! Zkrátka skvělý díl! Ten minulý se mi moc nelíbil, tak jsem si spravila chuť:)

 • 03.10. 08:46, Wendy

  Taky souhlasím.Holky to řekly úplně přesně. Všechny díly jsou dobrý a tenhle byl hodně dobrej. Mrtvý dítě je vždycky horší než dospělej.

 • 03.10. 08:06, Petra

  Souhlasím s Janinkou. Ten chlápek byl s odpuštěním padlej na hlavu, ale na druhou stranu pedofilové za to nemůžou že jsou na děti. I když to "na tohohle jsou ti kluci staří, on má rád batolata" to i moje otrlá cynická sestra poulila zraky.

 • 02.10. 22:13, Jana

  Vim, že sem píšu poněkud dřív, ale protože Kriminálka je až do jedenácti a to bych zejtra asi nevstala tak na ní koukám o hoďku dřív na dývku. Tenhle díl je fakt drsnej. Jak si ten chlap vůbec může myslet, že ho desetiletej kluk bude milovat? Takový lidi pověsit za něco do průvanu. A pak hodit piraňám. Vůbec se Grissomovi nedivim, že z toho měl migrénu. Jo ale na Grega jako zlej bejt neměl. To mě naštval. Aspoň že už nemá ty modřiny. Teď má teda pohled týranýho štěněte (ale nějakym záhadnym způsobem mu to sluší)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se