« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Post Mortem

Dneska Gregieho čeká soud...
Je nalezeno tělo 65leté Penny Gardenové, která napůl trčí z rozbitého okna malého domku. Při pitvě se prokáže, že žena trpěla rakovinou plic v pokročilém stadiu. Zarážející je, že u ní nebyly nalezeny žádné léky na tišení bolesti. Pitva prokáže, že byla před smrtí omámena nikotinem. Prvním podezřelým je její synovec Henry Briley s kriminální minulostí, který u své tety už jistou dobu žije. Vyšetřování však jeho vinu nepotvrdí a soustředí se na ženina souseda, drogového dealera. Ten však tvrdí, že žena mu naopak léky prodávala. Nadprůměrné příjmy ženy, právě tak jako její záliba v kouření, likérech a drobném hazardu pravdivost jeho slov potvrzují.

09.10.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

5 komentářů:
 • 10.10. 18:36, Wendy

  Kocour je dobrej, on už je tak trochu zvyklej, protože se se mnou kouká skoro na každej díl:-)

 • 10.10. 15:44, Anyna

  Když mu spočítáte BMI (při výšce 183 cm,která je uvedená v profilech herců) tak je v normálu ;o))

 • 10.10. 14:32, Marla

  Teda,dneska jsem si snad i okusovala nehty,ačkoliv to nikdy nedělám.Jak mi psala Jana,přezdívku si rozhodně měnit nebudu,té paní mi bylo dost líto,patrně si myslela že má synka pilného studenta a takhle o něj přijít.....Jsem tedy zvědavá,jak se to bude vyvíjet dál.Vy se máte,dost už toho víte z anglických originálů,tak byste mohli jen úplně malilinko napovědět.......No prostě to bylo docela psycho.

 • 10.10. 08:13, Petra

  Wendy doufam že sis nezardousila kocoura;-) já na to koukala dneska ráno a teda je to trochu jiný než v angličtině. Ale jak Greg řek že váží 68 kilo tak to se mnou málem třísklo o podlahu. Už těch 70 (teda přesněji 150 liber, přepočtěte si to individuálně) je setsakra málo ale 68 je teda už snad na hranici podvyživenosti. Tomu soudci (Truebloodje dokonalý jméno pro každýho soudce jen ne pro něj) bych vyškrábala oči. Chudák Greg, ale dobře to tomu šmejdovi natřel s tim přepočtem alkoholu. A tetička Penny byla taky dobrá osoba, prodává si prášky na bolest. Kdyby neumřela tak by mě zajímalo, co by dělala až by jí došel Fentanyl.

 • 09.10. 23:04, Wendy

  Peťulko, tys měla úplnou pravdu, když jsi mi psala, že se budu u tohohle dílu chytat všeho, co budu mít po ruce. Já se klepala jak osika, to bylo fakt psycho. Ale celý, ne jen Greg, ty miniatury jsou dost děsivý. Jen mi hrozně vrtá hlavou ta Jamesovic famílie, protože na jednu stranu mi připadají jako šmejdi, ale tý paní mi bylo místama docela líto. Mám takovej dojem, že budou ještě nějak figurovat v devatenáctym dílu, mám pravdu? Já tu sedmou řadu vidím takhle celou úplně poprvý, jen to mám tak zhruba odhadnutý z youtube. Celý to asi bude dost drsný. PS: nejblíž po ruce byl můj kocour, kterej z toho ale moc nadšenej nebyl:-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se