« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

For Warrick

Pokud máte zájem podívat na první díl deváté řady, tady jsou odkazy na videa youtube.com...upozorňuju, že je to pro silné povahy...a připravit kapesníky, hodně kapesníků, opravdu jo.
Jo a je to bez titulků


První část

Druhá část

Třetí část

Čtvrtá část

Pátá část

To by mělo býti vše, jak Vám je? Já vyprázdnila celý balení kapesníků, ne jenom jedno malý balení, kde je deset kousků, ale celý balení deseti malých balení s deseti kapesníčkama v jednom.
11.10.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

13 komentářů:
 • 28.10. 11:22, Anonom

  Ta 1. část je fakt drsná ale vůbec jsem u toho nebrečela.Sorry ale připadalo mi to jako obyčejná vražda kterých je tam tisíce

 • 14.10. 21:52, tereza

  Musím se přiznat, že celých pět částí jsem zvládla, ale poslední Gillova věta mě dostala a přece jen ani jedno oko nezůstalo suché. Celý díl byl skvělý, hlavně herecké výkony hlavních představitelů. Škoda, že Nicky odkopl McKeenovu zbraň, mohl ho střelit a říct, že to bylo v sebeobraně. Ale teda zajímalo by mě, jestli se Sara vrací nebo ne. Nevíte někdo? Jinak chudák Warrick

 • 14.10. 08:01, Marla

  No teda nevím,proč herci v seriálech končí skoro vždycky tak,že zemřou nějakou děsnou smrtí.Nějak nám v tom začíná převládat temná strana síly.Bylo to dojemné,jsem jen zvědavá,jak dlouho budeme na tuto řadu čekat.Mě teda nejvíc dostala chvějící se Nickova ruka,když přemýšlel,jestli má toho McKeena zastřelit...

 • 13.10. 22:28, Pajinka

  Zdatně sem se držela celejch pět částí......Ale ve chvíli,kdy se Cath a Nick chytli za ruce a začali brečet sem to nevydržela ani já....A pláč Gila mě taky dostal.....Nutno podotknout,že kromě menších flirtíků a vyzívavých pohledů nebylo nic víc,stejně si myslím žhe Cath Warricka milovala.....Byli by skvělej pár....Jen nechápu jednu věc...Na hodně anglickejch webech sem se dočetla,žhe od 7 série se chtěl producenti a scénaristi hodně věnovat osobním životům našich hrdinů.....V 7 to zatím tak nevypadá,ale v 8.sérii by to prý mělo být lepší....A taky hodně píšou,žhe dlouhodobá utajovaná láska Cath a Warricka konečně dostane svůj průběh.....Ale čí je teda to dítě???To je jeho???A to má s tou Týnou???Já myslela že se rozvedli....

 • 13.10. 09:26, Marion

  Stašně smutný díl.Chudák Warrick já jsem četla na internetu že by se mel vrátit ale když jsem videa ten díl tak to asi nebude pravda.Nevíte kdo by měl nastoupit místo něj??A nevíte jestli se vrací Sara???

 • 12.10. 21:04, Petra

  Tak oprava, brečim. Napadá mě jedna věc: Odpočívej v pokoji, Warricku Browne. Doufám, že tvůj syn se dozví, proč jsi zemřel.

 • 12.10. 20:44, Petra

  Asi jsem necita, ale zatim jsem nebrečela a to jsem na začátku 4. části. Řeknu ještě jak zvládám konec... ale pro uklidnění , oči mi cukají a pálí.

 • 12.10. 19:05, ivet

  I když anglicky neumím ani slovo, ten Gilův proslov na pohřbu mě dodělal, je to fakt smutnej díl... normálně jsem se lekla, že ho Nick zastřelil, ještě že ne, za to ten parchant nestál...

 • 11.10. 23:26, Wendy

  Proboha, to je hrozný. Já nevím, co k tomu říct, prostě jak říkala Katja, krásný a smutný zároveň. Jen jsem u toho nebrečela. Až na konci. Prostě jsem z toho byla tak vyšokovaná, že jsem to tak nějak už nedokázala. Než to budou dávat u nás, už se na to asi koukat nebudu. Fannysmackin a Post mortem jsou taky takový krutý díly a těžko říct, kterej je krutější, tedy z mýho pohledu. Šílený. Vážně nevím, co k tomu dodat.

 • 11.10. 22:56, Katja

  J8 jsem to málem nerozdýchala. Ten díl byl prostě naprosto úžasný. Brečela jsem jak malé dítě, Warrick mi bude chybět, ale ajk říká Cinka, odešel na vrcholu. Gil byl taky skvělý, vlastně všichni. Nevím, jeslti tenhle díl byl tak nádhernej, nebo tak smutnej. Ale zkrátka, zasáhl mě u srdce.

 • 11.10. 20:00, Cinka

  Doteď jsem měla za to, že Fannysmackin a Post Mortem jsou a budou nejlepší díly. Ale For Warrick je překonal. Už od první chvíle mi tekly slzy proudem. Zároveň jsem však pěnila vzteky, kdykoli se v záběru objevil McKeen. Ten slizkej úhoř měj skončit hůř, než jak se stalo. Ale co nadělám. Zato herecký výkony našeho týmku jsou vážně úžasný. Ovšem nejlepší je beze sporu Billy Petersen a jeho závěrečná řeč. Jestli mě rozložil celý děj předtím, tak tímhle tomu Billy nasadil korunu. Pevně doufám, že si za tenhle díl odnesou Emmy. Skvěle natočený a precizní práce. Ať už se s Garym stane cokoli, odešel na vrcholu a navíc emotivním způsobem. Takhle na něj jen tak nezapomeneme. Ovšem netuším, jestli budu schopna podívat se na to někdy znova. A když, tak až za delší dobu. Klobouk dolů před všemi. Povedlo se jim to a byl to excelentní výkon.

 • 11.10. 18:43, Kačenka

  snažila jsem se na to kouknout podruhý, ale nejde to...když na to koukáte poprvé, tušíte, co vás čeká, ale nemáte zdání, jakým stylem vám to herci podají, zahrajou. ALe když se na to chcete podívat podruhý, budete brečet už od prvních vteřin, protože víte, co přijde a hlavně jak to přijde. Víte, jak se budou herci tvářit, jak se budou pohybovat, jak budou brečet, co budou říkat, nebo naopak nevyřčená slova poví vše...prostě celý díl je velmi silně emotivní, ale ten Grissomův projev na konci je...jak jen to říct???Řiká se, že to "nejlepší" přijde na konec a tady to "nejlepší" přišlo v podobě jeho proslovu, jestli jste nebrečeli do teď, tak po jeho proslovu budete...no myslim, že až to poběží u nás, asi si ho nechám ujít, nebo si ho nahraju a podívám se na něj až tehdy, kdy nebude nikdo doma a já budu moc brečet jak budu chtít

 • 11.10. 17:51, Jana

  Já zvědavosti podlehla už včera. Tušila jsem že na youtube tenhle díl bude celej. Je to fakt síla. Opravdu nádhernej díl, perfektní herecký výkony. Slzy jsem držela na uzdě celou dobu (i když sem tam jedna ukápla), ale poslední věta mě dorazila a já brečela jak želva (díky naprosto dokonalému hraní Billy Petersena - gratuluju, Billy, myslím, že sis právě vyhrál příští cenu Emmy). Chce to pevný nervy ale tohle je jedinej díl, kterej podle mě v kvalitě poráží Fannysmackin a Post Mortem.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se