« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Živoucí legenda


V jezeře je nalezen kadilak ze 70.let patřícící známému gangsterovi Mickeymu Dunnovi, který byl spojován s vraždou v srpnu 77 a od té doby pohřešován. Ve voze je nalezena lebka se stopou po kulce. Mezitím se v baru seznámí zpěvák Michael s Kenem na vozíčku a po dobře stráveném večeru se vracejí domů. Michael pomáhá Kena tlačit a to tak, že místo k jeho vozu ho záměrně pustí pod projíždějící auto. U oběti se nalezne černobílá fotka starého Las Vegas. Další v pořadí je Mason Carter, který vychází z hotelového pokoje prostitutky, když je vlákán do jiného pokoje a uškrcen. V puse se najde další totožná fotka Las Vegas. Warrick si vzpomíná na historku o policistovi na motorce, Eddie Sanchezovi, který pronásledoval Dunna a od té doby o něm rovněž nikdy nikdo nic neslyšel. Další vyšetřování vede k jednomu z Mickeyho přátel, Derekovi Paulovi, ten před policisty zprvu utíká, ti ho vzápětí chytí, ale opět ho musí pustit. Krátce na to je zastřelen. I poslední z Mickeyho přátel, D´Angelo, je nalezen mrtev. CSI odhalí, že za vraždami je samotný Mickey, který při vraždění používal různé masky a vystupoval ji jako rybář, který objevil kadilak. Kostra nalezená v autě patřila policistovi Sanchezovi, jehož Dunn kdysi zabil. Podle kreditní karty, kterou odcizil D´Angelovi, ho CSI dopadne, Dunn při výslechu dostane infarkt a je přesvědčen, že kvůli kulce, kterou má v těle už téměř třicet let, mu moc času do konce života nezbývá. Jaké je jeho překvapení, když mu Catherine v nemocnici onu kulku ukáže a zároveň ho přesvědčí o tom, že je již jiná doba a on už není tím, kým býval.

23.10.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

4 komentářů:
 • 02.11. 09:56, Cinka

  Dílek to byl fajnovej. Jak se Jim zlobil, že mluvil s vrahem a ani o tom nevěděl. ;-) Cath jako šestnácka pěkný a líbila se mi Rickovo historka. :-)) Greggie vždycky dělá tu nejšpinavější práci, chudák malej. Ale pokus měl originální a hned si získal Hodgese jako pomocníka. :-D Jo a taky byl hustej Al, jak zmlátil toho novináře. :-))

 • 24.10. 20:21, ivet

  Tenhle díl byl fakt dobrý. Brass jak opakoval výpovědi svědků, Greg ten prostě perlil, Warrick s těma pověstma a Cath za mlada... A taky mě příjemně překvapil Sam, zachoval se jako táta, že se postaral, aby Cath ten mafiánský magor nic neudělal!!

 • 24.10. 19:11, Jana

  Tenhle díl byl dobrej, ale trošku mě zklamalo, že už od začátku jsem věděla (no věděla, spíš tušila, ale správně), kdo je vrah a celou dobu jsem jen čekala, kdy to dojde i jim. Ale abych jen nekritizovala...Gregovi to tam moc slušelo, akorát mě trošku naštvalo jak na něj Cath vyjela. Uznávám, že měla svýho tátu ráda, ale upřímně mafián to byl, a Greg si zažil hodně na to aby ho takhle okřikla.

 • 24.10. 08:34, Wendy

  Ty dvě hodiny čekání od tý chvíle, co jsem psala komentář k Černýmu výlepu, stály za to, sedmá řada překvapuje! Já jsem si totiž vždycky myslela, že po Post mortem skončí všechna zábava, a to jsem se šeredně pletla. Líbilo se mi starý Vegas, šestnáctiletá Catherine a Greg, jak ho nechali takhle žumpařit u toho auta a jak setřel Hodgese s tím pokusem, u toho jsem se válela:-) Prostě parádní díl. Teda to jsem se zas rozkecala:-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se