« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Poslední věci

poslední díl je tu a dneska to bude zlý, Ellie se zase ukáže
Jim Brass bojuje v nemocnici o svůj život a celý tým se o něj bojí. Grissom dokonce zavolá Brassově dceři, aby přijela, že otec je ve vážném stavu a že mu jde o život. Žena přijede, avšak její chování odpovídá tomu, čím se v L. A. živí. Je prostitutkou. Přesto má Grissom pocit, že ve chvílích nejtěžších má dcera o svého otce strach. Tým jinak vyšetřuje smrt dvou mužů. Jeden je nalezena na kolejích, vlak mu doslova uťal hlavu. Druhý zemřel na následky neuvěřitelného množství drog.

30.10.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

3 komentářů:
  • 02.11. 09:49, Cinka

    To byl dílek za všechny prachy. Ellie je na zabití, no ale s klidným svědomím můžu říct, že po Jimovi opravdu nemá nic. Tenhle dílek mi vhání slzy do očí, když vidím, jak Jim bojuje o život. Je krásný, že všichni o něj mají strach. McKeen se tu kupodivu choval normálně, ale já na něj mám alergii a kdykoli se objeví, mám chuť ho zabít. Líbí se mi Gilovo slamák a jak má ještě tu červenou košili... sekne mu to. ;-) Taky byl dobrej rozhovor Gil x Greg v nemocnici. Vážně to mělo hlavu a patu. :-)) Jinak mi je líto, že už je opět konec, ale co naplat, můžeme být rádi, že nám to Nova znovu pustila. Můžeme se utěšovat tím, že nám pořád dávají sedmou řadu a ta opravdu stojí za to. Na NY se sice nedívám, ale má právo běžet denně. Tahle jediná kriminálka toto štěstí ještě neměla. Což je dost nefér pro ty, kterým se líbí. Takže teď si přijdou všichni na své, páč běží všechny Kriminálky současně. To je taky dost, že to Nově došlo. No nic, krapet jsem se zas rozpovídala. To je tím, že poslední dobou komenty jaksi nestíhám psát. ;-)

  • 30.10. 18:38, Wendy

    Ach jo, tak už nám to zase skončilo. Já tak nesnáším konce! Ale jo, tohle je dost dobrej poslení díl. Celá ta záležitost s Jimmym (Ellie je vážně fracek, nakopala bych jí), Griss a to jeho sombréro (dneska mu to fakt seklo:-) a ta scéna na konci v nemocnici, ta se mi hrozně líbí. Jo a Ty Gregovy kecy, když tam byl poprvý, byly docela drsný, ale určitě to nemyslel špatně. To vím podle sebe, já když jsem nějak rozhozená, tak žvaním a ani nevím co a většinou jsou to věci, který bych normálně nikdy neřekla. A i když jsem GSR nikdy moc nefandila, tenhle konec se mi líbil. Já jsem vždycky fandila spíš Yobling:-) Ale jo, pátou i šestou řadu jsem viděla znovu moc ráda, a protože mám ráda i New York, jsem ráda, že to budou taky opakovat. Vegas je ale prostě the best, a i když ještě bude ve čtvrtek děsně dobrá sedmářada, přece jenom se mi bude trochu stýskat. (a tohle je nejdelší komentář, co jsem kdy napsala:-))

  • 30.10. 13:56, Petra

    Kačí, ty koukám děsně miluješ i tu Ellie viď?:-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se