« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Odjezd z Las Vegas


Catherine svědčí v případu vraždy, kdy Jay Finch před třemi lety zabil svou vlastní matku. Ačkoliv je obžalovaný shledán nevinným, Catherine je přesvědčena o tom, že zločin spáchal a navíc zřejmě zabil ještě další dva lidi. Na vražedném noži byla totiž nalezena krev dalších dvou žen, které byly navzájem příbuzné. Catherine se s Nickem vydávají do malého městečka v Nevadě, kde byla zavražděna Laura Montoya a její dcera. Za jejich vraždu byl odsouzen instalatér Guffey. Při rozhovoru se však odsouzený Catherine přizná, že nikoho nezabil, že těla objevil, vraždy nahlásil, ale kvůli své minulosti zpanikařil a utekl. Catherine vyslýchá i malého synka oběti, který se před vrahem schoval a možná něco viděl. Díky jeho výpovědi je nalezen krvavý otisk na plechovce se sušenkami patřící Jayi Finchovi.

07.11.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

10 komentářů:
 • 01.12. 19:02, hanča

  cinka: tady ti posílam tu adresu Erick Szmanda 4570 Van Nuys Blvd. 171 Sherman Oaks, CA 91403 USA

 • 16.11. 10:11, Cinka

  Hančo, na kterou adresu jsi psala? Páč já mu psala dvakrát a pořád nic. Jinak dílek byl dobrej. Ten právník Novak mi je děsně nesympatickej a největší sranda je, že je to manžel Marg. Gil se pěkně loučil a jak radil Gregovi, to bylo pěkný. Líbil se mi i rozhovor s Warrickem. A Hodges byl opět originální. :-D Co se týče stylu výslechu Cath, no od toho je ženská, ne? ;-)

 • 09.11. 00:17, ERHINA

  ahoj lidi,předem díky za kladný ohlasy na Grissoma :-D Jinak, tenhle díl byl dobrej,tede až na to, že odjel Grissík!!! Líbilo se mi jak se s nim všichni loučili,jakoby se už neměl vrátit...Dostalo mě,jak Nick řek Catherin, jestli Grissom nemá nějakou ženskou, že se oholil a zhubnul... A pak jak ho Nick objal a řek, že mu bude chybě a Grissom mu řek ať ho neobjímá, že se za 4 tejdny vrátí- a jak se na to Nick zatvářil... Akorát jsem moc nepochopila,proč se Sára chovala tak chladně, když se s ní Grissom loučil... já bejt jí, tak už se na něj vrhám...!!! Ještě k tý miniatuře, nevim jestli v tý krabici, ale někde se tam objeví miniatura Grissomovy kanceláře... jo, Griss by tam měl bejt za 2 tejdny, ale POZOR, vrátí se coby KRAKONOŠ...!!! :-D P.S. Hančo tobě fakt závidim ten autogram- akorát já bych radši od Billiho!!!:-D

 • 07.11. 18:04, Petra

  hanča: to se tak někdo má...

 • 07.11. 16:35, hanča

  hej lidičky to byste nevěřili co se mě stalo já sem psala Ericku Szmandovi(Gregovi) jestli by mě mohla poslat jeho autogram a za pul roku mě ho fakt poslal!!!

 • 07.11. 16:09, Vojtěch Mališ

  Včera to byl celkem dobrej, ale nejlepší byl konec (poslíček přínáší balík a v něm je další miniatura místa činu). Jen doufám, že nezemře někdo z kriminalistů, protože se miniatury vysktly jen na místech činu a když to dodali na kriminálku tak si můžu jen domýšlet kde bude další vražda. Už se těším na příště.

 • 07.11. 14:10, Petra

  ivet: Cath vymyslela novou dimenzi výslechů. Za každou otázku, kterou podezřelej zodpověděl si rozepla jeden knoflíček na blůze. A Gil odjel na nějakou konferenci ohledně hmyzu myslím. Jestli to bylo někam jinam tak se omlouvám, ale včera jsem to taky neviděla, napakoval se nám domů otčím a s mámou a ségrou proti němu svádíme těžký boje o televizi.

 • 07.11. 13:50, ivet

  Moh by mi někdo říct, proč Gil odjel a co to bylo za výslechovou metodu Cath? Včera jsem se nemohla dívat, tak jsem mimo obraz!! Prosííííííííííím! Díky.

 • 07.11. 09:05, Petra

  Jo, bez Gila to nebude ono ale on se naštěsí ještě vrátí. Ale líbil se mi Catherinin způsob výslechu ála "knoflíky pryč". Bylo mi dost líto toho manžela a syna, toho neprávem odsouzenýho a jako už tradičně Grega;-)

 • 07.11. 08:04, Wendy

  Byl to dobrej díl, ale v tom případu co měla Cathy bylo moc jmen a já jsem se do toho docela zamotala, ale to je asi moje chyba. Bylo hezký, že jak Griss odjížděl, byl na všechny takovej hodnej:-) Bude to tam bez něj ale divný.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se