« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Krásná neznámá


Řeší se případ mrtvého těla nahé dívky, které bylo nalezeno v jedné ze čtvrtí Las Vegas známé drogovými dealery a prostitutkami. Vrah po sobě dobře uklidil stopy. Podle otisků prstů je dívka identifikována jako 17letá Veronika Sorensenová, kterou rodiče nahlásili jako pohřešovanou před dvěma měsíci. Rodiče zprvu Veroniku nepoznávají a přesvědčí je až tetování, nechtějí ani svolit k pitvě. Do případu se zapojuje posila z Trentonu, Michael Keppler, který má týmu vypomoci po dobu nepřítomnosti Grissoma. Pitva určí, že dívka byla třikrát přidušena, že se jednalo o dušení při sexuálním aktu, jak tomu nasvědčuje i vaginální trauma. Sperma se nenašlo, vrah použil kondom a v krvi oběti jsou nalezeny stopy extáze. Catherine hned vyhledává podobné typy obětí a vražd a vytipuje si tři neidentifikované dívky, oběti vražd z let 1975, 1989 a 1999. Všechny byly nalezeny ve stejné pozici a se stejnými příznaky. Bohužel, jak se zdá, policisté - předchůdci si s vyšetřováním moc velkou hlavu nedělali. Zdá se, že vrah před dušením používal sedativum, které po sobě nezanechávalo stopy. Dochází k exhumaci těl a vyšetřovatelé si všimnou stříbrného amalgamu. Navíc u oběti z r. 99 jsou jasné stopy chloralhydrátu používaného dentisty jako sedativum. Z daného důvodu se vyšetřovatelé zaměří na zubaře Lowryho a dají si skutečně velkou práci, aby z otisků zubů získali usvědčující důkazy. Protože však lékař odmítá sdělit jména obětí, jsou dívky opět pohřbeny do společných hrobů.

13.11.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 15.11. 17:17, Cinka

    Nemůžu si pomoct, ale už od prvního okamžiku mi je ten Keppler nesympatickej a něco mi na něm nehrálo. Jelikož jsem viděla celou řadu, vím, čím to. Ale nic nepovím. ;-) Cathy jako máma je fajnová, i když má občas zajímavý výchovný metody. Lindsey nám pěkně vyrostla. Greggie se tam tentokrát jen mihnul, škoda. Zato Hodges zase perlil. :-)) A zubař byl zajímavej exemplář vraha. Jinak úvodní písničku Sweet Jane vlastním a to díky naší sweet Jane. Jani díky. :-

  • 13.11. 23:05, Wendy

    To byl hrozně krásnej díl. Sice tam byl hodně ten Keppler a ostatní šli trochu stranou, ale ten případ byl vážně dost, já nevím, jak bych to řekla. Působivej, nebo tak nějak. Ten začátek mi vyrazil dech, a moc se mi líbila ta písnička a vůbec i ta hudba v celým dílu byla taková jiná a hezká. No a na konci to bylo asi tak jako na začátku. Já když si vzpomenu na Lindsey v první řadě, a teď je už taková velká... A jak se na ní Cathy dívala, je vidět, že o ní má starost. Je to správná máma:-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se