« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Drom


Obětí je Danilo Zamesca, který poté, co byl jeho syn zastřelen drogovým dealerem, zasvětil život službě veřejnosti. Má dokonalý přehled o drogových dealerech a jejich dodavatelích. Tím spíš je zarážející, když je nalezen v autě na opuštěném místě a ve voze jsou objeveny drogy. Otisk prstu vede vyšetřovatele k domněnce, že za vším je Thomas Simon, že se ho Zamesca snažil zlikvidovat, a to ho stálo život. Protože Simon zdařile uniká, použije Keppler poněkud nestandardní metody a předstírá spáchaný zločin podobný skutečnému, aby se Simon cítil v bezpečí. Dokonce se najde údajný vrah, jenž se k činu přizná. Keppler přemluví ke spolupráci Catherine, která způsoby, při nichž musí podvádět vlastní kolegy, neschvaluje. Nicméně na krátkodobou spolupráci kývne. Kolegové však brzy zjistí, že není vše tak, jak jim Catherine a Keppler říkají, a pátrají na vlastní pěst. Nakonec se však podaří Simona vypátrat a obvinit ho i z vraždy Moniky Carterové, bývalé právničky a spolužačky Zamesca, závislé na drogách, kterou Simon použil jako návnadu. Epizoda končí přijetím protidrogové legislativy, na jejímž prosazení měl Zamesca nemalý podíl.

20.11.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

6 komentářů:
 • 07.12. 12:48, Cinka

  No, Kepplera prostě nemám ráda. Cath taky na všechno skočí. Já to říkám pořád, že jako pravá ruka Gila je k nenahrazení, ale jako šéfová... to jí prostě nejde. Nedivím se, že byl Nicky vytočenej, bral to hodně osobně. Spiklenecká čtyřka na parkovišti neměla chybu. :-))

 • 22.11. 22:10, Stepanka

  Tenhle díl bal hodně vážnej, jako že tam ani nebylo moc hlášek a vůbec to bylo takové smutné :( Keppler je docela fajn člověk, ale Griss je prostě Griss a bez něj to není ono... A všimli jste si, když se na něj všichni podívali, jestli do toho jde s nima, jak Greggo úžasně přikývnul?? :-D Já se mohla udusit smíchy.... To bylo tak úúúúchvatně roztomilý ... :- Človíček můj jeden :-D :-D Ten aby něco nevyved :-D Jinak ten díl byl originální, Cath akorát trochu "podrazila" týmeček, já bych toho, za cenu toho, že musím lhát svým kolegům, asi nešla, ale naštěstí toho pak litovala... :-( Doufám, že to nenechá nějaké trvalé následky :-((((

 • 22.11. 11:47, Petia

  Já tomu Kepplerovi taky zrovna nefandím, bez Grisse to prostě není CSI. Ale líbilo se mi, jak Sára vpálila Cath, že pokud jí má něco říct, řekne jí to mezi čtyřma očima, je fakt, že si to Cath zasloužila, takhle podrazit tým.. ale díl to byl dobrej :)

 • 21.11. 19:01, Jana

  Já toho Kepplera prostě nemám ráda. Nevim proč na něj Catherine tak nábožně kouká a odkejve mu každou kravinu. I když abych jí jenom nekritizovala, tak na tu reverzní kriminalistiku nebo jak tomu řikali nekejvla hned. To McKeen z toho byl celej unešenej pitomec. No jo, co taky od něj čekat od padoucha. Nick to chudák bral dost těžce. Nedivim se mu. Jo, a Gregovi to v tý bílý košili moooooc slušelo. Ale měl by si nechat ostříhat ty kotlety to se mi nelíbí.

 • 21.11. 16:18, Petra

  Díl byl dobrej, ale moc se mi nelíbilo, jak na sebe byli kriminalisti oškliví. A ten vejkej píííp tam zas byl... nesnášim ho, vrahouna.

 • 21.11. 08:44, Wendy

  To byl hezkej díl. Jen mi tam nějak hodně chyběl Griss, pořád jsem čekala, kdy se tam objeví, a ono nic. Ten nahranej případ, co vymyslel Keppler, mi zezačátku přišel dost dobrej, ale potom jak na to ostatní přišli to bylo docela ošklivý. Já jsem ale takovej pošuk, že jsem nadšená z každýho dílu:-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se