« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Zákon přitažlivosti


Kepplera z týmu Kriminállky Las Vegas vyhledá jeho dávný přítel, Frank McCarty, policista z Trentonu. Chce po něm malou službu. Keppler však nemá moc chuť něco řešit. Vzápětí je v hotelovém pokoji zastřelen McCartyho přítel Dennis Graves, který s ním přijel do města. Společně s ním byla zastřelena i jednoruká prostitutka. Keppler týmu neprozradí své přátelství s Frankem, neustále se mu však vracejí vzpomínky na Frankovu dceru Amy, se kterou chodil. Amy byla znásilněna a zabita a Keppler si s údajným vrahem vše vyřídil po svém. On, Frank i Dennis o celé záležitosti dlouhá léta mlčeli, teď se však objevují nové skutečnosti.

04.12.2008 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

6 komentářů:
 • 07.12. 17:33, Jana

  Cinka: No ono v tý době měl bejt i Keppler mladší. Ale to víš, na povel jim herec neomládne takže ano byla pro něj poněkud mladá. Ale třeba byla na starší, co my víme :-D

 • 07.12. 12:39, Cinka

  Tak po příšerně dlouhý době (za to se teda pěkně stydím), píšu komentík. Kepplera jsem neměla ráda, ale záchranou Cath si to u mě drobet vyžehlil. Líbil se mi návrat Gila. Úplně zářil, to bylo krásný. Rozhovor Gil x Hodges a pak Gil x Sara, super. :-)) Jen je krapet víc zarostlej, ale stejně mu to sluší. Mám takovej dotaz, ta Amy (myslím, že se tak jmenovala) nebyla pro Kepplera krapet mladá? Vypadala sotva na dvacet. Ale to je jen tak na okraj. ;-)

 • 06.12. 20:52, Jana

  Já sem úplně zapomněla napsat komentář, tak to teď musím hooodně rychle napravit. Tenhle díl je fakt dobrej (jako ostatně všechny). Kepplera jsem moc ráda neměla a když jsem na tyhle díly koukala prvně tak jsem už před takovejma dvěma uhodla že někoho zabil. Musím ale uznat, že tím koncem, kdy zachránil tu druhou prostitutku a Catherine si to vyžehlil. Ale stejně nechápu proč ho Catherine měla tak moc ráda. Zvlášt po tý ptákovině se zpětnou kriminalistikou.

 • 05.12. 19:14, Katja

  Mě bylo Kepplera fakt líto. A toho policajta bych asi zabila. znásilnit vlastní dceru. Fakt hnus. Tenhle díl byl suprovej. JInak, vidělajsem td několik dílů 8. řady. Zrovna včera ten, kdy Sára odejde a docela jsem si pobulela. Ach jo, krimoška bez ní nebude ono.

 • 05.12. 08:01, Wendy

  Jo, ta druhá půlka neměla chybu, i když ta první taky rozhodně nebyla vůbec špatná. Že jsem teda Kepplera taky neměla ráda, ale tohle se mu stát nemuselo. Na druhou stranu jsem ale ráda, že se vrátil Griss a že už tam nebude nikdo zaclánět a že to bude jako dřív. Myslím teda.

 • 05.12. 07:26, Petra

  Konečně jsem po hoooodně dlouhý době viděla celej díl pohromadě. Teda ta druhá půle, hlavně jak Keppler volal Catherine, to byla paráda. Jak mi ten chlap ze začtku neseděl tak teď se mi tam líbil. Ale furt si myslim, že ho mohli oživovat dýl. Ten McCarthy je tááákovej šmejd...


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se