« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Prázdné oči

omlouvám se za zpoždění
Sára vyšetřuje vraždu šesti dívek - tanečnic z Vegas. Těla pěti z nich byla nalezena v jejích domě, tři z nich přivázané k posteli s podřezanými krky, další dívka Beca byla zjevně sexuálně zneužitá a pátá dívka ležela v jiném pokoji. Zprvu se zdá, že poslední, šestá dívka Cammie měla štěstí a doma nebyla. Vzápětí ji však polomrtvou najde Sára pod postelí a Cammie krátce na to umírá. Před svou smrtí ještě stihne zamrmlat něco, čemu Sára vůbec nerozumí. Pro Warricka je vyšetřování i osobní záležitost, neboť se ukáže, že jednu z obětí znal. Otisky z láhve na místě činu přivedou vyšetřovatele k hudebníku Chrisovi z představení, ve kterém dívky tancovaly. Chris sedí v baru a vůbec neví, že dívky byly zabity a důkazy svědčí o jeho nevině...

10.01.2009 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

3 komentářů:
  • 10.01. 19:39, Jana

    Jak na Sáru bafla ta tanečnice bylo dost dobrý. Když jsem to viděla prvně před nějakou dobou, tak jsem si řikala proč tam píšou že je to nevhodný pro děti - když si tak vybavim všechny ty mrtvolky a případy tak je to nevhodný pro děti celý - a v tenhle moment jsem to pochopila. Psycho hadr. A Gregovi oči když mu Grissom říkal, že za něj město zaplatí Jamesovým odškodné....drahoušek můj, proč ho nenechaj už bejt.

  • 10.01. 18:48, Wendy

    He,to byl zase nářez.Sáry mi bylo líto a Warrick s tou babičkou byl taky dobrej.Taky se mi líbilo jak z toho byli všichni takový zdrcený,což se teda není co divit,protože to bylo vážně dost drsný.A na příští díl se těším hrozně moc!

  • 10.01. 18:03, Petra

    Zase díl s velkým D. Jak na Sáru vypadla ta umírající tanečnice, málem mě trefil šlak. A vůbec, ten chlápek byl pořádnej magor, když to řeknu slušně. Líbilo se mi, jak Warrick šel tý babičce oznámit smrt její vnučky osobně. A chudák Greg, zas má co dělat se sebevědomím. V příštím díle McKeena asi zabiju.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se