« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Ranaři


V havarované limuzíně je nalezen mrtvý muž, později identifikovaný jako Champ Landley, jeho spolujezdec Keller Tyford alias Drops nehodu přežil. Ve voze jsou navíc objeveny drogy a díry po kulkách svědčí o tom, že uvnitř vozu někdo střílel. Krátce na to je nalezena mrtvá dívka, podle průkazu Melissa Gentryová, ale detektivové zjistí, že to byla její nejlepší přítelkyně Simone Molinez. Pitva prokáže, že byla vláčena za autem. DNA z krve v autě přivede vyšetřovatele k Aaronovi Jamesovi z vážené rodiny, další podezřelý je Scotty Brittington, který byl přijat do nemocnice s průstřelem rameni. Začíná být jasné, že došlo k přestřelce mezi dvěma vozy a že zřejmě Simone byla její příčinou. Kdo je ale vrahem?

15.01.2009 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

5 komentářů:
 • 17.01. 18:00, Cinka

  McKeen je největší hovado pod sluncem. Vždycky, když vidím tenhle díl, mám chuť ho okamžitě uškrtit holejma rukama. Jak někdo může být na takovýho slaďouše jako je Greg, tak odpornej? A Jamesová je to samý. Ještě ho seřvat. A Aaron? No comment. Když jsem tenhle díl viděla, pěnila jsem tak, že jsem měla sto chutí něco rozmlátit. Jinak Drops je správný eso.

 • 17.01. 17:59, Marla

  Jo,nedá se nic dělat,zabil člověka ještě ke všemu černocha!A protože je to v Americe,tak si to pořádně slízne!Ale ty jeho očíčka,ty mě berou za srdce......A když mu ještě řekl,že by bylo lepší,kdyby to bylo obráceně,tak to mě celkem zamrazilo....

 • 16.01. 15:15, Jana

  V tomhle díle mi bylo Grega strašně líto. Nechtěl nikomu ublížit a všichni jsou na něj tak zlý a on je na ně nakonec ještě hodnej. To je famílie ti Jamesovi. A McKeen je taky tydýt totální. Nejdřív má kydy na Grega (za to bych mu urvala hlavu nejradši) a pak tak neuvěřitelně okatě balí Sophii. Prostě by zasloužili na kokos všichni tři - Jamesová, Aaron i McKeen.

 • 16.01. 08:23, Petra

  U tohohle dílu mám vždycky stráááášnou chuť McKeena zabít. A nejen jeho. Paní Jamesová směle kandiduje na místo popravenýho číslo dvě. Ten Drops či jak se to individuum jmenovalo je taky slušne pablb. Nu, a taky si při shlédnutí tohohle dílu vždycky řeknu, že je fajn, že nechodím nikam kalit.

 • 15.01. 22:18, Wendy

  Né,to bylo moc tohleto!´Jak já mám teď jít spát? Co si ta ženská o sobě myslí proboha? Ta mě naštvala, já takovej obvykle klidnej člověk jsem skákala po obýváku,hryzala si nehty a chtěla jsem křičet,ale to jsem nemohla a stejně mi to nepomohlo. Proč toho chudinku už nenechají všichni bejt. Vždyť už si toho užil dost.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se