« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Laboratorní krysy


Grissom s Robbinsem zkoumají v pitevně tělo nalezené v jezeře, ze kterého nečekaně vyběhne krysa a oni ji začnou hledat po celé budově. Po té, co vypadnou pojistky, najdou zvíře u hlavního jističe. David si pro změnu přiváží na pitevnu tělo bez hlavy. Hodgesovi mezi tím přesvědčí zbylé kolegy, že je třeba tajně pomoci jemu a Grissomovi s vraždami podle modelů. Jeho velkolepý plán zkomplikuje Wendy, která přijde na to, že Hodges všem o jejich zapojení do případu lže a že Grissom nic o celé záležitosti neví.
23.01.2009 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

7 komentářů:
 • 09.02. 12:18, franta

  tam není ani jak je chovat to jsou ale retardi.

 • 31.01. 14:50, Step-Anka

  Totok byl tak šílený díl :-D Já sem nemohla, když Hodges popisoval ten svůj Šťastný den, jak si tam ťapal do rytmu té doslova dokonalé písničky :-D Jaký usmátý byl krásně, ono se to nezdá, ale Hodges je strašně krásný... A Gil a Al versus potkan :-D "Myslím, že jde po nás" :-D :-D :-D..... Tenhle díl se líbil i mamce a to už je co řéct. A Greg tam mněl taky dobrou scénku :-) A jak si Hodges na konci pěkně poskočil, vážně, u tohohle dílu sem se nonstop smála :-)

 • 25.01. 05:07, ERHINA

  Plně souhlasim s tim, že tenhle díl byl boží. Musim se ale přiznat, že mě Hodgesův zájem o souvislost u těch miniatur "zaměstnal" natolik, že si vůbec nevybavuju,o co tam ještě šlo, nepočítám-li tu krysu..., která mě mimochodem taky dost pobavila. Škoda, že tam takovejch dílů nebylo víc! Jo, nevíte někdo jak se jmenovala ta písnička, u který Hodges líčil svůj šťastnej den?

 • 23.01. 17:01, Jana

  Tohle je hrozně vtipnej dílek. Z iniciativního Hodgese jsem nemohla. Ale na konci jak byl smutnej tak mi ho bylo trošku líto. Jak se procházel po tý miniatuře to bylo hezký. Fakt dobře udělaný. Nebo jak se Grissom s Alem snažili umlátit tu krysu a Al tam pak chodil v tom skafandru. Prostě hustý :-D

 • 23.01. 14:05, Petra

  Tenhle díl mám hrozně ráda. Když Gil s Alem chytaj tu krysu, která je ve skutečnosti potkan (potkany za krysy vydávaj skoro všichni), to mě vždycky jímá záchvat. Ale podobných momentů tam bylo moc, to bych musela popsat celej scénář.

 • 23.01. 08:18, Wendy

  No Hodges ten teda včera zabodoval:-)Hihi, já z toho nemohla. Ta krysa byla taky dobrá.A oni vůbec všichni měli takový zajímavý případy.Sára třeba:-) Ale korunu tomu nasadil Greg s tim jeho polib mi...XD Já ani nevim co potom řikal protože jsem se svíjela v křeči smíchem někde pod židlí...no,zejtra to okamžitě stáhnu a zopakuju si to, protože tenhle díl fakt stojí za moc:-)

 • 23.01. 07:56, Cinka

  Teda, Hodges je správný číslo. Ale ten jeho Lucky Day neměl chybu. :-D Já z něho umírala. Drobet mě naštval Gil, když dal Gregovi tak "krásnou" vraždu. Jimbo a klaun byli taky super. :-)) Nebo jak Mandy zavalili otisky prstů. Tentokrát tam byl i dost Archie, což je fajne. Taky bylo pěkný, jak Henry popisoval psychologický profil vraha a ten přesně seděl na Hodgese. :-)) A jak pak na konci byl David v té miniatuře a nad ním stín Gila. No prostě ftipnej dílek.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se