« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Konec Štístka


Kdysi slavný boxer Lorenzo Morales je nalezen utopený v bazénu jednoho zábavního podniku, který vedou George a Doris Babinkianovi. George si kdysi koupil smlouvu na Moralese, vybudoval mu tělocvičnu a trénoval ho. Pitva zjistí, že Morales měl řadu zranění, jen je třeba určit, které z nich bylo smrtelné. Dívky z podniku brzy přiznají, že Morales byl nesnesitelný, zapáchal a stále je obtěžoval. Jedna z mich se přizná, že ho vzala po hlavě páčidlem, ale tato rána nebyla tou osudnou. O smrt utopením se prokazatelně rovněž nejednalo. Postupným pátráním vyšetřovatelé k velkému překvapení zjistí, že Morales přežil zásah šípem os Connora Fostera, který v podniku chránil dívky, alergickou reakci na krevety, které mu prostřednictvím své ženy podstrčil George, i dávku hadího jedu, který mu někdo píchl injekcí do nohy. Kdo je tedy vlastně vrahem?

29.01.2009 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

6 komentářů:
 • 31.01. 17:38, Wendy

  Jsem divná nebo hloupá když se mi ten díl moc nelíbil? Jako jo, byla to sranda,to jo, ale přišlo mi to ujetý až trošku moc. I když,já mám tak co říkat o tom že to bylo ujetý:-) No nic, prostě jeden z mála dílů kterej mě moc nebavil. Víc se těšim na ten příští:-)

 • 30.01. 20:21, ewen

  Tak tenhle díl byl opravdu špičkový!!! :-) Ten chlap přežil snad všechno... Ta Cathrinina hláška v té pitevně byla fakt dobrá... pak Gregie při odebírání DNA, chudák Brassík, jak mu doktor vždycky zkazil radost a ti podezřelí- " Já ho fakt zabil(a)?!" a žačli brečet... no prostě to celkově bylo dokonalý, nemůžu se dočkat dalšího dílu!!! :-)

 • 30.01. 19:28, Jana

  Chudák Brass když mu Robbins dycky oznámil že příčinou smrti bylo něco jinýho. A jak nakonci vypisoval do tý zprávy všechny ty věci co mu byly a jako příčinu úmrtí uved "neznámá/pád ze židle". Super díl. A taky se mi líbilo jak Greg s Hodgesem probírali ty odpadky. Na Gregovi bylo vidět, že sice od prvních dílů podstatně dospěl a zmoudřel a dalo by se říct že je i takovej drsnější, ale furt má v sobě tu sladkou naivitu za kterou ho tak miluju. A Hodgesova historka neměla chybu.

 • 30.01. 19:18, Míla

  Já se bavila taky, to bylo dokonalý s tím patologem. A ten rozhovor mezi Gilem a Sárou o placeném sexu, to taky bylo dobrý .-))

 • 30.01. 18:57, Marla

  Tak při sledování tohoto dílu to bylo jako v pohádce Kostěj nesmrtelný-nešlo ho zabít.Fakt jsem se bavila.

 • 29.01. 23:19, Petra

  U tohohle dílu mám vždycky takovej výtlem, že zbytek domácnosti musí pochybovat o mým psychickým zdraví. Ono když si vezmete, co ten chudák s tak ironickou přezdívkou Štístko musel přetrpět tak myslim, že polovina z nás má na vymyšlení takovýhle pitomostí slabou fantazii. Nejvíc mě asi dostával Jim s Alem aneb detektiv oznámí podezřelýmu, že je vrah a do toho zavolá patolog s tím, že vrah není vrah. Prostě špica:-D


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se