« Úvod | Činnost blogu je dočas... »

Jazyk plaza


Policie pátrá po pohřešované Chyně de Vere a stopy ji zavedou na ranč Hanka Connorse, kde se Hank před zraky zásahového týmu zastřelí. Hlavu ženy vyšetřovatelé najdou viset vycpanou na zdi spolu s ostatními trofejemi. V obýváku je mokrý koberec a je zřejmé, že se zde čistila krvavá skvrna. Pohřešovaný je také manžel oběti. Jak se ukáže, byl společně s Hankem členem podivného UFO klubu. Podle klubovních zásah je lidskou zbraní meč a useknutím hlavy člověka zemře had z cizího světa. Když však jsou ve vepříně na ranči nalezeny i kosti Chyny, v jedné z nich je stopa po kulce...
07.02.2009 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

7 komentářů:
 • 09.02. 18:54, Wendy

  Ty lidi to byli správný psychopati. A největší ta ženská co hryzla Grega. ten mi mimochodem připadal jako kdyby si něčeho šlehnul:-) Ale slušelo mu to. Taky mě potom přepadla taková nostalgie. Že to není zase tak dávno co jsem na konci srpna koukala na balkoně na hvězdičky a přemejšlela jsem jestli se mi jenom nezdálo že po půl roce zase běží CSI...a teď už chybí jenom dva díly do konce. Jestli zase dají půl roku přestávku už se vážně naštvu. Ale jsem optimista takže věřím že nedaj:-)

 • 09.02. 18:22, nikka210

  no takze aj ked som sice uz posledny diel 7.serie videla a zaciatok 8.serie tiez...rada by som si to este raz pozrela aj ked na JOJ-ke uz onedlho pojde posledny diel 8.serie..a ta je fakt super aj ked bez sary ale ona sa zas objavi...=DD...uz sa tesim na dalsi diel.....=DDD

 • 08.02. 20:26, Mrs. Sparrow

  A víte co je vůbec nejhorší? Že na 7. řadu těsně navazuje 8. řada (Living doll a Dead doll) a nova po 7. řadě CSI bude vysílat nějakej blbej 12.-ti dílnej seriál ve stejnym čase v jakym běžívá naše oblíbená CSI. To znamená co? Že na 8. řadu budeme muset čekat asi do 21. května!! Pokud se teda nova nerozhodne vysílat CSI v jinej den. Idioti fakt!

 • 08.02. 17:10, ERHINA

  jo, jo zajímavej díl. Řekla bych, že ten Gregův smích byl v původním znění, protože to by asi nikdo nenepodobyl... :-D Ale mě osobně se nejvíc líbyl Grissom- modelář, to je mi blizký... A konečně se potvrdilo,co jsem celou dobu správně tušila. A sice, že Grissom ten dopis tenkrát Sáře neposlal! Tak mam nějakou tíseň na duši, když si vzpomenu, že se zas blíží konec další řady... By mě zajímalo, jestli budou zas opakovat od 1. řady, když můžou dávat v úterý, čtvrtek a v neděli po půlnoci 4. řadu...!!!!

 • 07.02. 17:55, Jana

  Chudák Greg jak ho ta potvora kousla. Ale ten jeho smích se mi vůbec nelíbil. Zato Brassův ještěrčí jazejček neměl chybu.

 • 07.02. 16:57, Cinka

  Scénáristi vyrůstali na Akta X, ne? To byl prdlej díl. :-)) Ať žije Xena a jí podobní. Pokousanej Greg byl dobrej, ale ten jeho záchvat smíchu... no comment. Ovšem Jimovo jazyk se mi líbil. ;-) A SWAT s ještěřími ocasy? To je originální.

 • 07.02. 16:39, Petra

  Zase bomba díl. Ti lidi byli správní cvoci. Ale Gregovi to v ještěří podobě moc neslušelo. A zajímalo by mě, jestli se někdy v průběhu dal ostříhat, protože bych dala krk za to, že na začátku dílu měl vlasy delší než uprostřed.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se