« Úvod | Deset soudců pekla - č... »

Velká akce

Hojky všem,

pokud si vzpomínáte, koncem minulého roku (nebo začátkem tohoto?? :-D) se tu zmiňovala jedna akcička. Jednalo se o sraz fandů všech kriminálek.

Tak tady je info...
S konečnou platností se sraz bude konat 10.4.2009 v Praze (což je pátek a navíc, jak se slíbilo, jsou to velikonoční prázdniny, takže byste teoreticky mohli mít volno, a navíc jste o tom echo dostali s dostatečným předstihem:-) )

Sraz, resp. místo, kde se všichni sejdeme, bude na Autobusovém nádraží Florenc, na ochozu nad zastávkami a to mezi desátou a jedenáctou dopolední. Tohle místo bylo vybráno z důvodu, že sem přijíždí nejvíce autobusů a z vlakového hlavního nádraží je to jen jedna stanice metrem.

Pro ty, kteří by přijeli třeba na Zličín, Černý Most, Holešovice nebo kamkoli jinam, a netrefili by na Florenc, není problém pro ně dojet, ovšem musí se to oznámit předem.

Poté se přesuneme do Muzea Policie ČR, vstup je 30 Kč, kde se konají dvě výborné výstavy ve spolupráci s Kriminalistickým ústavem v Praze:
Kriminalistický kabinet 1954 - 1970 ... výstava ze sbírek muzea (posmrtná maska K. H. Franka, skafandr kněze Škopa, vražedné nástroje podomácku vyráběné, dokumentace práce bytařů a kasařů, rybářské pytlácké pomůcky, Pilčíkovo mučící zařízení, předměty z pornografické části kabinetu, dokumentace kapsářství)
Kriminalistika proti zločinu ... výstava k 50. výročí Kriminalistického ústavu Praha (představení expertizních činností Kriminalistického kabinetu v souvislosti s konkrétními případy z období po roce 1990 - kauza Orlík, kauza Mrzák, případ Fabiánová, případ srážky dvou letadel nad českobudějovickým sídlištěm, případ lesního vraha Kalivody, námořní mina z Vranovské přehrady, telefony pašované v chlebu).


Pokud bude poté čas, přesuneme se někam na jídlo a pokecáme o všem a o ničem.

Plánovaný konec se vidí zhruba na pátou až šestou hodinu odpolední.

Máte-li zájem se zúčastnit, napište na mail fanclubu

CSI.LasVegas.fanclub@email.cz

Nezapomeňte uvést, v kolik a hlavně KAM byste přijeli a také především kontakt (nejlépe mobil) na sebe. Pokud by Vás nechtěli pustit rodiče, není problém jim z naší strany zavolat a pokusit se dát jim záruku, že se vám nic nestane a že se jim v pořádku vrátíte domů.

Budeme moc rádi, když přijedete, loni (i přes menší účast) to bylo moc fajn.

A ještě jedna prosba: rozneste tuto zprávu do světa pomocí vašich blogů a webových stránek, ať se o tom dozví co nejvíce lidí. Budeme Vám moc vděčni za pomoc při pořádání akce "na zbourání muzea" :-D
25.03.2009 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

5 komentářů:
 • 26.04. 17:45, ivet

  Ahojky, vím, že to sem nepatří, ale chtěla jsem se zeptat, jeslti sem v nejbližší době náhodou nepřibude nějaká povídka?

 • 20.04. 19:16, wendys

  chjo.....já jsem nemohla.....moc učení....a moc moc mě to mrzí :-(.....snad příště

 • 08.04. 20:12, Verča

  Ahojky tak já taky jedůů,juchůůů a přidávám s v Plzni k Petře...

 • 25.03. 16:44, Petra

  Jedu jedu jedu!!!!!!!! přijedu na Zličín, přesnější údaje dodám. Tudíš není problém nabrat kohokoli a shoufovat se do organizovaného stáda. Kdyžtak se mi můžete ozvat na mail pat.eretova@gmail.com a nějak se domluvíme. Adios!

 • 25.03. 10:37, Cinka

  Tak tedy, já JEDU. :-)) Tohle si vážně nenechám ujít, i kdybych se kvůli tomu měla postavit na hlavu. Ne, opravdu, loni to bylo skvělý a moc se mi to líbilo. Doufám jen, že letos bude účast daleko větší už díky tomu, že zveme všechny fandy CSI. Takže fanoušci Miami i NY budou vítaní. Byla bych moc ráda, kdybyste mohli dorazit. Mrknem do muzea, dozvíme se něco zajímavýho a především se seznámíme a potkáme se face to face. Takovýhle akcičky se nekonají každý víkend, využijte toho, že jsou prázdniny, stejně většina z vás chodí do školy. Bude srandy kopec a kdo ví, třeba se vám to natolik zalíbí, že budete chtít další sraz. ;-) Je to sice na vás, ale dělám smutný kukadla, přijeďte, ať to stojí za to. Pevně doufám, že s rodiči nebudete mít moc problémy. Vás starší by pustit mohli. A pokud jsou nějací zájemci z okolí Karlových Varů, nabízím se jako styčný důstojník a můžeme zkoordinovat svoji cestu tak, abyste se dostali do Prahy bez zabloudění. ;-) Jo a sluníčko, promiň za můj sloh. To víš, já si nemohla pomoct. :-))


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se