« Úvod | Velká akce »

Velice se omlouvám...

... za nečinnost na blogu, v současné době mám velice málo času a nezvládám. Měla bych tu přesto jednu nabídku, které se můžete také zúčastnit

Další povídky sem přibudou, slibuji
Jedná se o uspořádání dalšího srazu fanclubu, resp. všech, co by se chtěli zúčastnit.

Ovšem tentokráte přicházím s velmi odvážným nápadem náplně srazu.

Napadlo mě, zda byste neměli zájem zkusit si, jak URNA zasahuje, její postupy a zásahy. Abych byla konkrétní, chci uspořádat akci typu airsoft. Pro ty, kdo nemá ponětí nebo tucha, co to airsoft je, tak vám to vysvětlím.

Zjednodušeně, jedná se o hru na vojáčky, ale nebojte se toho, zní to hrozně já vim. V podstatě jde o to, že dostanete uniformu, ochrannou masku, rukavice a repliku zbraně nějaké armády (v příloze například M4A1 - první obrázek je airsoft zbraň, druhá je opravdová) spolu s kuličkami a máte splnit určitý scénář, například zachránit rukojmí a zlikvidovat teroristy, nebo zajistit bombu před vybuchnutím (pokud jste hrály nějakou hru typu Rainbow Six nebo podobné, budete vědět, o co go). Je to vážně velká legrace a pro mě dost dobrá věc na odreagování. Na internetu najdete spoustu odkazů, jak se airsoft hraje, ale většina z nich už je na tak špičkové úrovni, že nevíte, zda koukáte na civil nebo na akci opravdových vojáků. My bychom měli zjednodušenou verzi.

A teď něco k akci. Na uspořádání je třeba minimálního počtu 8 lidí, čím víc, tím líp, takže pokud byste měli v okolí někoho, kdo by se chtěl zůčastnit, bereme ho. Airsoft aréna se nachází v Praze - Letňanech v areálu bývalého atomového krytu (tady je odkaz http://www.airsoft-arena.cz/ ), věkově není nic omezeno a zbraně jsou lehké na ovládání (bude školení), horší je to již s cenou.

Za jednu osobu požadují 499,- Kč, v ceně je zbraň, 1.000 ks kuliček a maska, za příplatek, který není velký, jsou rukavice maskáče atd. A můžeme tam být třeba tři hodiny a zkoušet různé scénáře.

A pro ty, co nosí brýle. Byla jsem ujištěna, že ochranná maska je dostatečně velká, brýle nebudou překážet a nic se jim nestane.

Vím, že to je velký skok od potulování se muzeem a pokecu někde venku, a navíc je to spíš věc fandů armády než kriminalistiky, ale řekla jsem si, že by se to některým mohlo líbit (sebe nepočítám, já bych do toho šla okamžitě, kdo mě zná, ví jak moc jsem ulítlá na armádu, zásahovky, zbraně atd.).

A datum konání srazu? Viděla bych to na prázdniny, buď konec června, ale spíše až někdy v srpnu.

Pokud máte nějaké dotazy, jakékoli (klidně o tom, co to airfost je), napište mi. A hlavně mi napište prosím, zda byste do toho šli nebo ne - vzkazy nebo na mail: Katka.Boskova@seznam.cz

16.06.2009 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

6 komentářů:
 • 12.07. 18:58, Jana

  Se mnou počítat můžeš. Pokud se nestaně něco opravdu nepředvídatelného co by nešlo nějak obejít (ale to se určitě nestane) tak do toho jdu. Penízky se nějak seženou. Bude sranda. A v kriminálce taky pobíhaj s pistolkama občas. V jednom díle devátý řady dokonce provozujou něco co popisem dost připomíná tohle :-)

 • 27.06. 23:14, ivet

  Ahoj, vím, že nemáš moc času, ale chtěla jsem tě poprosit, abys sem dala nějakou povídečku, nemůžu se jich dočkat. :-(

 • 21.06. 20:54, ivet

  Ahojky, tak já bohužel nepřijedu, jelikož jsem z Ostravy a nebude zřejmě čas... jinak prosííííííííím, povídečky co nejdřív, bez povídek od Peťky, to prostě nejde!!!

 • 21.06. 19:30, Kejkej

  Rozhodně je to geniální nápad, který se mi dost zamlouvá. Ráda bych se přidala, ale otázka je, zda budu mít čas

 • 17.06. 08:44, Verča

  Ahojky, tak tenhle super nápad a snad se to vyvrbí v super akčičku si tak na 85 nenecham ujít, lepší by se mi hodil konec srpna...a už teď se těšim jak ostatní uvidim v maskáčích a se zbraní v ruce :-)

 • 16.06. 16:28, Petra

  Ahoj zlatíčko, pokud jde o mě, šla bych do toho a moc ráda a pokud budu muset, zaplatím si to i ze svýho kdyby naši nehodlali sponzorovat. Takže tak na 80 se mnou můžeš počítat. Ale všechno záleží na tom, kdy - do 31. července jsem na táboře a pak bych si chtěla najít nějakou práci pokud to vyjde. Ale tu můžu nechat na víkendy o školním roce a airsoft s tebou a ostatníma mejma miláčkama si určitě ujít nenechám:-)


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se