« Úvod | Na doraz - část první ... »

Airsoft akce

Hojky všem, jak jsem slíbila, dávám dohromady airsoft akci, na kterou jste všichni zváni.

Zde je info:

Takže, v podstatě zopakuji to, co jsem už sem psala nedávno:

Na uspořádání je třeba minimálního počtu 8 lidí, čím víc, tím líp, takže pokud byste měli v okolí někoho, kdo by se chtěl zůčastnit, bereme ho. V současné době vím o cca 7 - 8 lidech. Airsoft aréna se nachází v Praze - Letňanech v areálu bývalého atomového krytu (tady je odkaz http://www.airsoft-arena.cz/ ), věkově není nic omezeno a zbraně jsou lehké na ovládání (bude školení).

Za jednu osobu požadují 499,- Kč, v ceně je zbraň, 1.000 ks kuliček a maska, za příplatek, který není velký, jsou rukavice maskáče atd. A můžeme tam být třeba tři hodiny a zkoušet různé scénáře.

A pro ty, co nosí brýle. Ochranná maska je dostatečně velká, brýle nebudou překážet a nic se jim nestane.

Byla jsem se tam podívat, takže cestu, jak se tam dostat, už mám prolezlou. Pojede se metrem na konečnou trasy metra C a pak busem na zastávku Avia Letňany (aréna se nachází v objektu firmy Avia). Cesta tam a zpět Vás vyjde na 52 Kč.

A teď to nejdůležitější: termín konání!!

Jelikož se to musí objednat s předstihem, navrhuji datum 24.8.2009 a jelikož musím brát v potaz fakt, že někteří z Vás budou mít dlouhou cestu sem a pak zpět, viděla bych to na sraz okolo desáté na Florenci (na ochozu nad zastávkama), protože cesta do Letňan je poměrně dlouhá a pokud si chceme krapet užít, měly bychom tam být co nejdříve, začátek airsoftu bych viděla zhruba na jedenáctou (čas musí být pevně stanoven a hlavně dodržen, protože provozovatel si nás vyzvedne na vrátnici areálu Avia). Možná se Vám to bude zdát brzo, ale věřte mi, že když tam strávíme dvě tři hodiny, které vám určitě rychle utečou, najednou zjistíte, že jsou dvě hodiny odpoledne a vy budete mít hlad...přesun někam do centra na jídlo potrvá takových 40 minut, než se najíme a pokecáme, budou čtyři, pět hodin a vy budete muset zase jet domů, abyste dorazili v nějakou rozumnou hodinu).

Proto Vás všechny prosím, kdo máte zájem, napište mi, zda Vám to takto vyhovuje, abych to mohla co nejdřív objednat a zajistit. Váš souhlas s touhle akcí budu brát jako závaznou přihlášku. Proto si to prosím pořádně rozmyslete.

Doufám, že se nás sejde co nejvíc.
29.07.2009 | Autor: Kačenka | stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 31.07. 11:20, Jana

    Tak já se závazně přihlašuju. To ale už víš já vim, ale on ten článek byl takovej smutnej bez žádnýho komentáře.


přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se